ایستگاه نقاشی نقاشی پویا در راهپیمایی 22 بهمن

شبکه پویا در روز 22 بهمن در خیابان آزادی ایستگاه نقاشی نقاشی را با موضوع انقلاب راه‌اندازی می‌کند.

حسین زارعی - مدیر تأمین برنامه‌های مرکز پویانمایی صبا - در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن اعلام خبر بالا عنوان کرد: در چند ماه اخیر حدود 700 هزار نقاشی با موضوعات مختلف به دست ما و برنامه نقاشی نقاشی رسیده که به دلیل حجم بالای آنها قرار است برای خردسالان، کودکان و نوجوانان یک ایستگاه نقاشی در 22 بهمن راه اندازی کنیم.

وی افزود: در غرفه‌ نقاشی نقاشی 10 کارشناس نقاشی حاضر می‌شوند و داستان‌هایی از انقلاب را روایت می‌کنند سپس بچه‌های حاضر در غرفه 100 متری ما که 100 نفر ظرفیت دارد بر اساس آن داستان‌ها نقاشی می‌کنند.

زارعی بیان کرد: ضمن اینکه تعدادی از نقاشی‌ها برای شرکت در مسابقه این برنامه اسکن می‌شوند جوایز بچه‌ها نیز در خود غرفه به آن‌ها اهدا می‌شود.

مدیرتأمین برنامه‌های مرکز پویانمایی صبا همچنین خاطرنشان کرد: 5000 نقاشی منتخب که قبلا با موضوعات مختلف به برنامه نقاشی نقاشی ارسال شده بودند در اطراف غرفه نصب شده و نمایش داده می‌شوند.

او عنوان کرد: همچنین اتفاقاتی که در روز 22 بهمن در غرفه نقاشی نقاشی می‌افتد بصورت زنده از شبکه‌های دو و تهران پخش خواهد شد.

زارعی در پایان خاطرنشان کرد: هدف ما از استقرار غرفه نقاشی نقاشی در روز 22 بهمن ایجاد انگیزه و کشف استعداد در بین خردسالان، کودکان و نوجوانان است.

/ 1 نظر / 117 بازدید
علی سلطان زاده

بسیار عالی و زیبا است