افتتاح سامانه دیجیتال شهرستان ارزوئیه کرمان

با افتتاح بیست و دومین سامانه دیجیتالی فرستنده‌های رادیویی و تلویزیونی ،امکان دریافت 19شبکه تلویزیونی و14شبکه رادیویی در شهرستان ارزوئیه فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در جلسه شورای اداری شهرستان ارزوئیه که به همین منظور برگزار شد نماینده مردم شهرستانهای بافت، ارزوئیه و رابر در مجلس شورای اسلامی از تلاش صدا و سیمای مرکز کرمان در راه اندازی سامانه دیجیتال شهرستان ارزوئیه تشکر کرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز گفت: توسعه سامانه های دیجیتال از برنامه های مهمی است که صدا و سیمای مرکز کرمان علاوه بر مشکلات و گستردگی استان به جد آن را دنبال می کند. حجت الاسلام موسوی با یادآوری اینکه ظرف یکسال اخیر انقلابی در توسعه سامانه های دیجیتالی در استان صورت گرفته گفت 22 شهرستان از 23 شهرستان استان تحت پوشش این سامانه قرار گرفته است.

امام جمعه ارزوئیه  حجت الاسلام جعفری نیز افتتاح سامانه دیجیتالی فرستنده های رادیویی و تلویزیونی را از درخواست‌های مردم شهرستان ارزوئیه برشمرد و گفت این مهم با تلاشهای مسئولان صدا و سیمای مرکز کرمان و برخی از خیران تحقق یافت.

 فرماندار ارزوئیه نیز با بیان اینکه تلاشهای زیادی برای تاسیس این سامانه صورت گرفته گفت: بخش فرهنگ بخشی حساس و مهم است که همه مردم و مسئولین باید برای توسعه آن تلاش کنند. آ

این سامانه با اعتباری برابر با 300میلیون تومان راه‌اندازی شده و 70درصد شهرستان ارزوئیه را تحت پوشش قرار می دهد

/ 0 نظر / 47 بازدید