فیلـم های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته شبکه های سیما

شبکه یک سیما


به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « تبهکار بی نام » به کارگردانی جونگ بی یون ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود .
در خلاصه داستان این فیلم آمده است : در سال 1990 بنابر دستور رئیس جمهور کره جنوبی همه گروه های تبهکاری تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر می شوند. در این بین فردی به نام چوایک هیون نیز دستگیر می شود که متهم به رشوه دادن برای ساخت هتل ها و مراکز تفریحی و رانت خواری است. همچنین اتهاماتی چون آدم ربایی، ضرب و شتم در پرونده او دیده می شود. چوایک هیون که کارمند ساده اداره گمرک بوسان است با سوءاستفاده از موقعیت خود در کارهای خلاف وارد شده و از اعمال هر گونه قانون شکنی ابایی ندارد. او سرانجام برای حفظ جان خود با پلیس همکاری می کند و با تخفیف در مجازاتش پس از چندین سال از زندان آزاد می شود.
مین سیک چویی- جونگ وو ها در فیلم سینمایی « تبهکار بی نام » 2012 کره جنوبی بازی کرده اند.
*************************************
فیلم تلویزیونی « هنوز زنده ایم » به کارگردانی و تهیه کنندگی کاظم بلوچی ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 14:50از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم با بازی سعید پور صمیمی - ژیلا سهرابی - الهام فریدی - محسن بابائی از این قرار است که : آقای ظریف مرد 75 ساله که به تازگی همسرش را از دست داده، گوشه نشین و افسرده شده است. او می خواهد مدرسه ابتدائی که پدرش ساخته و در اختیار آموزش و پرورش قرار داده است را بفروشد تا جای آن ساختمان سازی کنند. خواهرش به شدت مخالف است. علی دانش آموز مدرسه که توپ دوستش را هنگام بازی در خانه ظریف انداخته است به دنبال توپ می رود و این موضوع سر آغاز آشنایی و ارتباط آنها می شود. در انتها ظریف مدرسه را وقف آموزش و پرورش می کند و زندگی علی دانش آموز فقیر را سر و سامان می دهد.
  *************************************

شبکه دو سیما


انیمیشن « صخره مرجانی » به کارگردانی مارک دیپه ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.
خلاصه داستان انیمیشن « صخره مرجانی » از این قرار است که : ماهی ها در کنار کوسه ها یاد می گیرند که چطور دوستانه زندگی کرده؛ با مخاطراتی که روبرو می شوند به مبارزه بپردازند. آنها اتحادشان را حفظ کرده در نهایت هم دلی و صمیمیت دوستانشان را در هر شرایطی یاری می دهند
*************************************
فیلم تلویزیونی « شوق خواندن » به کارگردانی داود موثقی و تهیه کنندگی سیدمحسن میرحسینی و فهیمه سلیمانی ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی بهزاد خداویسی ، مریم کاویانی ، میرطاهر مظلومی ، رامسین کبریتی ، آتش تقی پور و رابعه اسکویی در مورد نوجوانی به نام نوید است که از مشکل کم رویی رنج برده و به خاطر این موضوع هیچ دوستی در مدرسه ندارد و او آرزو دارد همانند سعید که یکی از محبوبترین بچه های مدرسه می باشد ، سر صف و در میان بچه ها قرآن بخواند اما ...
*************************************
فیلم تلویزیونی « یک روز سرد » به کارگردانی محمدعلی طالبی ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 21 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
داستان این فیلم برگرفته از واقعیت و درباره آتش سوزی در مدرسه روستای بیجار سرگیلان است. در این حادثه بخاری کلاس آتش گرفت و معلم این مدرسه بچه‌ها را یکی یکی از کلاس آتش گرفته بیرون آورد اما به علت بسته شدن در، به سختی توانست خودش از کلاس بیرون بیاید و از ناحیه سر، صورت و گردن دچار سوختگی شدید شد.
بازیگران این فیلم تلویزیونی که به سفارش گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک ساخته می شود، همه محلی هستند و عبارتند از : معصومه میرحسینی، بهزاد رفیعی، مریم جمال‌پور، شیرین بابایی، مهدی پتکی و محمدعلی فرمند.
*************************************
انیمیشن « غذای دریایی » به کارگردانی آون هوگو ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.
داستان فیلم در مورد یک ماهی است که فرزندانش که هنوز در تخم هستند توسط دو جوان از دریا ربوده می شوند. ماهی که نمی داند چه بلایی بر سر بچه هایش آمده خود را به خشکی می رساند و وارد کلبه ای می شود که دلالان تخم ها را در یک مخزن آب نگه داشته و قصد دارند بعد از متولد شدن آنها را معامله کنند. انسان ها متوجه شده و به دنبال ماهی می گردند، از طرفی کوسه دوست صمیمی ماهی به کمک خرچنگ ها و هشت پا وسیله ای اختراع می کنند تا بتوانند به خشکی رفته و دوستشان را بیابند. آنها موفق می شوند و به دنبال ماهی می روند و تعدادی مرغ و خروس نیز به آنها کمک می کنند تا نجات یافته و به دریا بر گردند. در نهایت نیز خلافکاران گرفتار شده و بچه های ماهی از تخم بیرون می آیند.
*************************************
فیلم سینمایی « خانواده آشپز » به کارگردانی تینا ون ترابن ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است : خانم فرای به همراه سه دخترش دکه اغذیه فروشی ای را اداره می کند که از پدرش به ارث رسیده است. او با دستورالعمل سس کاری ای که از پدرش به یاد دارد؛ فروش بالایی داشته و از این راه زندگی اش را اداره می کند. تا آنکه مریض شده و راهی سفر می شود و فرزندانش دکه را مدیریت می نمایند. آنها در غیاب مادر در مسابقه بهترین سس کاری محله شرکت کرده و ساندویچ های رایگان توزیع کرده، طرفداران بسیاری را متوجه خود می سازند. در نهایت نیز با کسب بیشترین آراء پیروز شده، مدیریت اغذیه فروشی استادیوم ورزشی را به عهده می گیرند.
*************************************
فیلم تلویزیونی « داستان ما قصه تو » به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه کنندگی امیرعباس کنی ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فیلم تلویزیونی « داستان ما قصه تو » با بازی هومن سیدی و حدیث میرامینی ، داستان زن و شوهر جوانی را روایت می کند که زن خانواده به دلیل اختلاف خانوادگی قصد دارد به خارج از کشور مهاجرت کند ولی یک روز آنها با پسر بچه ای تصادف می کنند و بعد از اینکه پسر بچه از مرگ نجات پیدا می کند آنها متوجه می شوند او کسی را ندارد و خود را پدر و مادر او معرفی و او را به خانه می برند ولی ...
*************************************


شبکه سه سیما


 فیلم سینمایی « در تعقیب پدرخوانده » به کارگردانی الیور میلکر ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : ریتو کورلئونه که در سیسیل ریاست یک خانواده مافیایی را بر عهده دارد بسیاری از امور خلاف در این جزیره را سامان می دهد. باج گیری از کسبه، مواد مخدر و قتل کسب و کار هر روزه دارو دسته دن کورلئونه است. در عین حال هر یک از خانواده های سیسیلی که حقی از انها ضایع شده در کوچک ترین امور به دون کورلئونه مراجعه می کنند و او مشکلات انها را حل می کند. اما یک روز دن کورلئونه ناگهان دچار بیماری روانی می شود و تصمیم می گیرد دست از فعالیت های تبهکارانه و قتل و غارت بردارد. خانواده وی مجبور می شوند پدر را به آسایشگاه روانی بفرستند. اما چون چیز چندانی تا زمان انتخابات بین خانواده ها باقی نمانده که طی آن رئیس جدید مافیایی جزیره تعیین می شود و ...
پیتر بوش/مایکل برندنر در فیلم سینمایی « در تعقیب پدرخوانده » 2010 آلمان بازی کرده اند.
*************************************
فیلم سینمایی « خانه خشم » به کارگردانی استفن فونگ ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 16:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی انتونی وونگ چو آمده است : یک شکسته بند که با دختر و پسرش زندگی می کند به علت داستان های عجیب خود از ماموران مخفی و مبازرات او بر ضد آنها مایه خجالت فرزندانش است اما با ورود یک نفر که در یک حادثه فلج شده است زندگی او هم تغییر می کند . این مرد به وسیله یک مامور مخفی در حین انجام یک ماموریت فلج شده است وحالا به دنبال انتقام از کسی است که او را فلج کرده است او در می یابد که سی بو همان شکسته بند مسئول حفاظت از جان ماموران سالخورده و بازنشسته است و او مسئول حفاظت از همان ماموری است که او را فلج کرده است.
*************************************
فیلم تلویزیونی « بهار نارنج » به کارگردانی سعید آقاخانی ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود .
فیلم با نقش آفرینی مرجانه گلچین، مهران غفوریان و سعید آقاخانی درباره فرشاد امیری جوانی حدود سی ساله است که سرپرست خانواده ای چهار نفره را بر عهده دارد . با کار به عنوان یک پیک موتوری در سوپر مارکت یکی از آشنایان به نام حاج نادر به سختی گذران زندگی می کند.فرشاد به همراه مادرش و خواهرش فریبا دختری حدود 40ساله که هنوز ازدواج نکرده و سمیرا همسرش حدودا 25 ساله که باردار است در خانه کوچکی زندگی می کنند. فرشاد که حقوق حاصل از کار در این سوپر مارکت کفاف زندگی آنها را نمی دهد و به زودی همسرش هم کودکی به دنیا خواهد آورد شغلش را رها می کند و به دنبال کار بهتری می گردد اما موفق نمی شود فشارهای طلبکاران و ماجرای بارداری سمیرا باعث می شود یک روز که او در خیابان مستاصل قدم میزند کاری عجیب انجام دهد او با ماشینی گران قیمت روبه رو می شود و ...
*************************************
فیلم سینمایی « زودیاک » به کارگردانی دیوید فینچر ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی جاک گی لن هایل ، روبرت دونی آمده است : یک قاتل در سان فرانسسیکو پس از چند قتل و فرستادن پیام های متفاوت ، پلیس را کاملاٌ گیج می کند . این فیلم براساس این داستان واقعی که در دهه هفتاد رخ داده است ساخته شده بررسی های پلیسی ، رفتن به دنبال گزارشات ضد و نقیض و... شاکله اصلی فیلم است که توسط یک کاریکاتوریست که مشغول کار در یک نشریه است پی گیری می شود . قاتل دستگیر نمی گردد و پس از چند سال و با پی گیری روزنامه نگار مذکور ، مشخص می شود قاتل به مرگ طبیعی مرده است.
*************************************
فیلم سینمایی « نبرد کونگ فو » به کارگردانی ستیفن چوی ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود .
در خلاصه داستان این فیلم آمده است : یک پسر بی عرضه و دست پا جلفتی در حسرت عضویت در یکی از باندهای خطرناک به اسم باند تبرداران می سوزد. باند تبردارها یک باند باج گیر خطرناک است که به علت ندانم کاری همین پسر جوان با مردم یک محله فقیر نشین درگیر می شود و سه جنگجوی این محله در برابر موج دسته تبرداران آنها را شکست می دهند برادر سام برای انتقام ابتدا دو گونگ فو کار نوازنده را به آنجا می فرستد آنها 3 کونگ فو کار مبارز را شکست می دهند ولی در برابر یک زن و مرد که صاحبخانه آن محله هستند  شکست می خورند ...
ستفان چوی و واه یون در فیلم سینمایی « نبرد کونگ فو » محصول 2004 هنگ گنگ ، چین بازی کرده اند.
*************************************
فیلم سینمایی « حرفه خانوادگی » به کارگردانی سیدنی لومت، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش می شود .
در خلاصه فیلم با بازی سین کونری و دوستین هوفمن آمده است : داستان در مورد خانواده ایست که از دوران قدیم مشغول کارهای خلاف و دزدی های کوچک بوده است . جسی پدر بزرگ این خانواده علاقه ی زیادی به این نوع کارها داشته و دورانی را هم در زندان بسر برده ، پسر او (ویتو) که الان خود پدری 46 ساله و دارای فرزندی 23 ساله می باشد حدود 20 سال است که خود را از کار خلاف کنار کشیده هم در دوران گذشته مدتی در زندان بوده و مدت هاست که از پــدر خود خبری ندارد . آدام پسر ویتو که پسری تحصیل کرده است یک روز به پدر و پدر بزرگ خود پیشنهاد یک دزدی را می دهد. و او پیشنهاد را می پذیرد. در شب انجام عملیات آدام گیر می افتد و ...
*************************************


شبکه چهار سیما


فیلم سینمایی « گردنبد شبح » به کارگردانی این هو وانگ ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان با بازی یه جین سون و مین کی لی فیلم آمده است: دختری به نام یو ری که از زمان تحصیل در دبیرستان، ارواح را می دیده و اتفاقاتی برایش روی می داده است. او اکنون تنها زندگی می کند و می کوشد با هیچ کس ارتباط نداشته باشد. پسری شعبده باز به نام جو-گو تلاش می کند به دنیای وی نفوذ کند.
شعبده باز می خواهد از توانایی دختر استفاده کند اما پس از مدتی آنها به هم علاقمند می شوند. خواهر شعبده باز مخالف ازدواج آنها است زیرا اعتقاد دارد او دختری تنها و افسرده است و نمی تواند با برادر او زندگی کند.
*************************************
فیلم سینمایی « عملیات سحرگاهی » به کارگردانی لوییس گیلبرت ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در این فیلم با بازی تیموتی باتومز و مارتین شاو آمده است : در جریان جنگ دوم جهانی یک فرمانده اس اس در نظر دارد تا جانشین هیتلر در منطقه چکسلواکی شود همزمان با قدرت گرفتن او نقشه ترورش از سوی گروه های مقاومت طراحی می شود و همزمان با قدرت گرفتن او ،توسط نیروهای چک ترور می شود. در ادامه یکی از نیروهای مقاوت با نیروهای آلمان همکاری می کند و موجب کشته شدن عاملین ترور می شود.
*************************************


شبکه تهران سیما


فیلم سینمایی « فسقلی ها » به کارگردانی رابرت رودریگز ، پنجشنبه 4 بهمن ماه ساعت 13:30 در قالب برنامه تماشاخانه از شبکه تهران پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: پسر بچه ای به نام توبی سنگی پیدا می کند که هر آرزویی کند آروزیش توسط سنگ برآورده می شود او آرزو می کند که چند دوست داشته باشد و بدین ترتیب تعدادی موجود کوچک فضایی ظاهر شده و با او دوست می شوند و به او در ماجراهایی که پیش می آید کمک می کند. دوستان و همکلاسی های توبی نیز به دنبال دستیابی به آن سنگ هستند تا پایان فیلم اتفاقات جالبی پیش می آید.
جیمی بنته ، جیمز اسپادر و کت دنینگز در فیلم سینمایی « فسقلی ها » بازی کرده اند.
همچنین فیلم سینمایی « فسقلی ها » جمعه 4 بهمن ماه ساعت 9 صبح از شبکه تهران پخش می شود.
*************************************
فیلم سینمایی « آقا و خانم اسمیت » به کارگردانی داگ لیمن ، جمعه4 بهمن ماه 40 دقیقه بامداد از شبکه تهران پخش می شود.
در خلاصه داستان با بازی برد پیت، آنجلیا جولی و آدام برودی فیلم آمده است: جان و جین زن و شوهر جوانی هستند که هر دو در سرویس مخفی آمریکا کار می کنند ولی این رازیست که فقط خودشان در مورد خود می داند. ولی بالاخره این قضیه لو می رود و هر دو سعی در کشتن یکدیگر دارند.
*************************************
فیلم سینمایی « هشدار برای کبری 11 ( دوباره پیدا شدن ) » به کارگردانی فرانکو توزا ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 13:30از شبکه تهران روی آنتن می رود.
داستان فیلم از این قرار است که : در روز تولد آندرا همسر سمیر ، بن پس از حضور کوتاه مدت در ابتدای جشن تولد قصد دارد به دنبال یک ماموریت برود . سمیر نیز در حالی که جشن تولد برقرار است به دنبال وی می رود و او را آزرده خاطر می کند . آنها برای بازجویی به خانه زنی به نام کاترین می روند که مدارک او در شرکت محل کارش مورد سرقت قرار گرفته است . قبل اینکه بن و سمیر به محل بازجویی برسند . خانه کاترین مورد هجوم قرار می گیرد و کاترین کشته می شود . معلوم می شود که سازمان به دنبال نقشه های تعدادی پل در چند کشور اروپایی بوده اند. گروه تبهکاران به رهبری کرونبرگ تصور می کنند که نقشه ها پیش سمیر است در حالی که او با دختر کوچکش در حال تردد از خیابان است او را مورد حمله مسلحانه قرار می دهند و ...
اردوگان آتالای - تام بک- مارک کلر در فیلم سینمایی « هشدار برای کبری 11 ( دوباره پیدا شدن ) » 2013 آلمان بازی کرده اند.
*************************************


شبکه شما


فیلم تلویزیونی « چشم آفتاب » به کارگردانی حسن لفافیان پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .
در این فیلم با بازی رضا خداد بیگی، محمدرضا فروتن، حسن خمر و محمود عزیزی خواهیم دید : در حین کاوش‏های شهر سوخته استان سیستان و بلوچستان گروه اکتشاف به شی عتیقه‏ای بر می‏خورد که متعلق به چهار هزار سال قبل است. ساسان امیری دانشجوی الکترونیک و نفر اول کنکور که خود را در قالب کارگر در گروه کاوش جا زده است، سعی می‏کند به گونه‏ای این شی عتیقه را که اکنون شهرت جهانی پیدا کرده است، به‏دست آورد و آن را به قاچاقچیان بین‏المللی بفروشد او با ترفندی موفق می‏شود شی عتیقه را از دست ماموران امنیتی برباید. ساسان با همراهی دوستش دلمراد سعی می‏کنند این شی را به دست قاچاقچیان برسانند در این میان نیروهای امنیتی به سرپرستی سروان جمال زهی متوجه می‏شوند که فردی به نام ساسان این عملیات پیچیده را انجام داده است. نیروهای امنیتی متوجه حضور او به همراه دکتر براهویی (باستان‏شناس) و دخترش در منطقه‏ای می‏شوند و او را محاصره می‏کنند. ..
فیلم تلویزیونی « چشم آفتاب » به تهیه کنندگی مجید افضلی از تولیدات مرکز سیستان و بلوچستان می باشد.
*************************************
فیلم تلویزیونی « حیران » به کارگردانی امین فرج پور ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است : پس از مراسم خواستگاری مهدی از حیران و انجام مراسم بله برون، آنها به صورت اتفاقی در می­یابند، که حیران مشکوک به داشتن تومور مغزی است . میرزا، پدر حیران برای نذر و دعای شفایافتن دخترش راهی کربلا می­شود، اما باز نمی­گردد. غیبت میرزا ، انجام مراسم عقد را در پرده­ ابهام قرار می­دهد ولی حیران منتظر است و علی­رغم میل خانواده­ مهدی مایل است پیش درآمد مراسم عقد طبق روال انجام پذیرد، چرا که معتقد است پدرش به موقع باز خواهد گشت . در این اثنا جواب آزمایش او می­آید و مشخص می­شود که بیماری­اش یک انسداد مویرگی ساده بوده و با دارو قابل درمان است ...
ژیلا آل رشاد، محرم زینال زاده، مسعود یکانی و آذین سواحلی در فیلم تلویزیونی « حیران » به تهیه کنندگی عباس رافعی تولید مرکز اردبیل ایفای نقش کرده اند.
*************************************
شبکه قرآن و معارف سیما
فیلم تلویزیونی « پدر کاغذی » به کارگردانی علیرضا اسحاقی و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 15 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش­ می شود.
فیلم تلویزیونی « پدر کاغذی » داستان دختری یتیم به نام نگار را روایت می کند که از کودکی در مرکز کودکان بی سرپرست بزرگ شده است، اما با تلاش یک فرد ناشناس، تحصیلات خود را تا مقطع دکتری ادامه می دهد و در یک مرکز ضایعات نخاعی مشغول به کار می شود. تا اینکه یکی از روانشناسان مرکز به نگار علاقمند می شود و از او درخواست ازدواج می کند و ...
سیاوش تهمورث، کیهان ملکی، مریم سلطانی، مریم خدا رحمی، فاطمه طاهری، فریده دریامج، فیلم تلویزیونی « پدر کاغذی » به ایفای نقش پرداخته اند
*************************************


شبکه آموزش سیما


 فیلم سینمایی « انتهای یک رویا » به کارگردانی استفان چو جمعه 4 بهمن ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .
در فیلم تلویزیونی« انتهای یک رویا » با بازی استفان چو، کینی ژانگ یوکی و جیائو ایکسو آمده است : پسر خردسالی که مادرش را از دست داده و به همراه پدرش در خانه ای محقر زندگی می کند. او دانش آموزی منزوی و گوشه گیری است و همین موضوع ماجراهایی را برای او رقم می زند.
************************************


شبکه پویا


انیمیشن « عصر یخبندان 2 » به کارگردانی کارلوس سالدانا ، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 20 از شبکـه پویا پخش خواهد شد .
در خلاصه داستان انیمیشن « عصر یخبندان 2 » محصول 2006 آمریکا آمده است: عصر یخبندان در حال پایان یافتن است. سه قهرمان قسمت پیشین- سید، مانی و دیه گو- که متوجه خطر زیر آب رفتن منطقه زیست خود و در نتیجه نابودی حیوانات شده اند، تصمیم می گیرند تا قبل از آب شدن یخ ها خود را به منطقه ای امن برسانند. آنها در طول راه با الی و دو همراه وی کرش و ادی برخورد می کنند. الی که از کودکی با آن دو بزرگ شده خود را اُپوسوم می پندارد و تلاش مانی برای قانع کردن او فایده چندانی در بر ندارد. چون مانی قصد دارد به همراه او خانواده ای تشکیل داده و نسل ماموت ها را از انقراض نجات دهد.
*************************************
انیمیشن « عصر دایناسورها » به کارگردانی دن بلاث ، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 20 از شبکه پویا پخش می شود.
داستان این انیمیشن از این قرار است که :
*************************************


شبکه نمایش


فیلم های سینمایی و تلویزیونی «نسخه سحر آمیز »، « بازی یک مرد » ، « تبدیل شوندگان 1 » ، « مجستیک » و « کنترل زمان » پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 15،17، 19 ،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.
*************************************
فیلم های سینمایی و تلویزیونی « اینک آخر الزمان + سیاره بی دفاع »، « افتخار می کنم که یک هندی هستم » ، « تبدیل شوندگان 2 »، « شماره 23 » و « دزد پاریسی » جمعه 4 بهمن ماه ساعت 13 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

/ 0 نظر / 33 بازدید