خبر فوری: شبکه ((نسیم))در دیجیتال تهران قابل دریافت شد

شبکه نسیم به صورت کالربار در فرستنده سوم دیجیتال تهران قابل دریافت شد.


بر اساس خبر ارسالی یکی از مخاطبان محترم وبلاگ استانیها، از ساعت 13:00 روز پنجشنبه چهاردهم شهریور ماه 1392 شبکه نسیم، جدیدترین شبکه تلویزیونی صدا و سیما، به صورت کالربار در فرستنده سوم دیجیتال تهران (فرکانس 578 کانال 34) قرار گرفت.

 

در زمان ارسال این خبر، این فرستنده بعد از ساعاتی تست کردن، خاموش شده و هنوز خبری مبنی بر روشن شدن مجدد آن دریافت نشده است.

البته در زمان ارسال این خبر، این فرستنده به طور متناوب خاموش و روشن می شود. 

قرار است به زودی شبکه تلویزیونی نسیم با محوریت پخش سریالها و برنامه های طنز به طور آزمایشی در تهران راه اندازی شود. این شبکه در آغاز کار چهار ساعت برنامه خواهد داشت که در طول شبانه روز تکرار می شود، اما بعد از مدتی بیست و چهار ساعته خواهد شد.

به گفته معاون سیما آغاز کار شبکه نسیم در فرستنده سوم دیجیتال تهران خواهد بود و بعد از مدتی در فرستنده های دیجیتال شهرستانها نیز قابل دریافت خواهد بود.

بر اساس اطلاعات غیر رسمی دریافتی یکی از مخاطبان محترم وبلاگ استانیها، زمان احتمالی تعیین شده برای آغاز پخش آزمایشی شبکه نسیم، روز شانزدهم شهریور ماه 92 می باشد.

فرستنده سوم دیجیتال تهران در ایستگاه الوند از طریق کانال 34 (فرکانس 578مگاهرتز) در بخشی از مناطق تهران قابل دریافت می باشد.

در صورت روشن شدن فرستنده سوم تهران و یا هرگونه اتفاق مربوط به فرستنده سوم دیجیتال تهران، از وب سایت فناوری و تلویزیون دیجیتال اطلاع رسانی می شود.

 

 خبر تکمیلی: شبکه نسیم مجدداً به صورت کالربار در فرستنده سوم دیجیتال تهران قابل دریافت شد.

برای دریافت آخرین اخبار شبکه نسیم به لینک زیر بروید

http://digitaltv2.persianblog.ir/tag/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85

/ 0 نظر / 94 بازدید