شبکه سوم سیما جشن وحدت برپا کرد

شبکه سه سیما به‌مناسبت فرارسیدن ولادت پیامبراکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه زنده "گلخانه" با حضور بازیگران و هنرمندان مجموعه "آوای باران "سام درخشانی،سیاوش خیرابی،حمید رضا پگاه، آزاده زارعی، حسین سهیلی زاده و محمد هاشمی اصل، بازیگران "مجموعه خط" آشا محرابی، لیلا برخورداری و بهنام قربانی،همچنین حمید لولایی و هنرمندان در عرصه خوانندگی مازیار فلاحی و رضا صادقی یکشنبه 29 دی از ساعت 11:00 تا 14:00به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

 

برنامه "گلخانه" کاری از واحد پخش شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی حسین حسین‌خانی ا‌ست که روزهای پنجشنبه ساعت 10:00 و جمعه بعد از پخش اخبار شبانگاهی به صورت زنده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد.

مسابقه "کلید" در 2 قسمت 50 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین فردرو کاری از گروه اجتماعی‌ست که شنبه 28 و یک‌شنبه 29 دی  به ترتیب ساعت 22:20 و 18:00 پخش می‌شود. این مسابقه در فضایی کاملا شاد و مفرح با حضور زوج‌های جوان و بستگان هر زوج به‌عنوان یاور شرکت‌کنندگان اصلی، در زمینه‌های معلومات عمومی و سایر مهارت‌های زندگی به رقابت می‌پردازند.اجرای برنامه به عهده مسعود روشن‌پژوه است.

مستند"یادها" به تهیه‌کنندگی سعید عباسی به‌مناسبت هفته وحدت، دیدار با خانواده‌های شهدا، آزادگان و مفقودان بندر ترکمن را به تصویر می‌کشد. این برنامه کاری از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه است که چهارشنبه 25دی ساعت  11:30پخش می‌شود.

"مثل باران" در 2 قسمت 30 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی سعید عباسی در گروه معارف شبکه سه تهیه شده  است. قسمت اول مثل باران  به‌مناسبت ولادت حضرت محمد(ص)، یک روز کاری حجت‌الاسلام‌والمسلمین حبیب ا... فرحزاد، از کارشناسان مذهبی،را به تصویر می‌کشد و قسمت دوم آن به‌مناسبت ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع)، با روحانی جوانی به نام سید محمد حسینی همراه می‌شویم و  یک روز زندگی او را به تصویر  می‌کشیم.زمان پخش"مثل باران"شنبه 28 و یک‌شنبه 29 دی ساعت 17:05 است.

/ 0 نظر / 13 بازدید