بینندگان شبکه بازار مجله کشاورزی راورق می زنند

برنامه "مجله کشاورزی" از شنبه 8شهریور هر هفته روزهای شنبه از ساعت 19 تا 20:30 در جدول پخش برنامه‌های شبکه بازار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، از چندی پیش که بخش ویژه کشاورزی در شبکه بازار، باهدف تحقق اقتصادمقاومتی و دستیابی به خودکفایی اقتصادی و امنیت غذایی راه اندازی شده است تاکنون برنامه های مختلف و متنوعی برای فعالیت های حوزه پردامنه کشاورزی ،تولید و پخش شده است.

تازه‌ترین اقدام شبکه بازار، راه اندازی یک برنامه زنده گفت‌وگومحور با تصاویر از پیش تولیدشده بانام مجله کشاورزی به مدت 45دقیقه است که در دل برنامه شامگاهی، پخش خواهدشد.

نخستین برنامه از این سری، روز هشتم شهریور از ساعت 19تا20:30 باحضور وزیرجهادکشاورزی ،به مناسبت آخرین روزهفته دولت، از شبکه تلویزیونی بازار پخش می شود.

فرشیدفهیم مجری این برنامه ی گفت‌وگومحور،به همراه بینندگان شبکه بازار، صفحات مجله کشاورزی را باحضور وزیر جهادکشاورزی ورق می‌زند و با وی درباره زراعت ،دامداری ،آبزیان و شیلات ،منابع طبیعی ،باغداری ،زندگی در روستاگفت‌وگو می‌کند.

وی همچنین بحث‌های راهبردی حوزه کشاورزی نظیر سرمایه گذاری،بیمه،آب و خاک را نیز با وزیرجهادکشاورزی به بحث می گذارد.

حسن معظمی نیز در استودیو،ضمن ارائه خبرهای کشاورزی و طرح سوال مسابقه، بابینندگان ارتباط برقرارمی‌کند.

تهیه کننده برنامه مجله کشاورزی، محمدصدری است.

روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 44966100-021 و سامانه پیامک 1000010 و پست الکترونیک info@bazaartv.ir آماده دریافت نظرها و دیدگاه های مخاطبان گرامی درباره این برنامه است.

/ 0 نظر / 20 بازدید