دستان در آموزش تغییر می‌کند

برنامه‌ موسیقایی «دستان» از این هفته با اضافه شدن آیتم‌های جدید با اجرای عباس سجادی و تهیه‌کنندگی محمد مناجاتی از شبکه آموزش پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مناجاتی،تهیه‌کننده «دستان»،ضمن اعلام این خبر گفت : آیتم‌های «دیدار»، «آواهای ماندگار» و «مضراب» از جمله آیتم‌های جدید «دستان» هستند؛ ضمن این‌که برنامه از این هفته با ریتم تندتری اجرا می‌شود .

وی افزود: هر هفته مستندی از چهره‌های موسیقی مطرح کشور در قالب «دیدار» و به مدت 10 دقیقه پخش خواهیم کرد که این هفته به مستند منصور نریمان پدر عود می‌پردازیم. هم‌چنین آیتم «آواهای ماندگار» به مدت 10 دقیقه با حضور علی جهاندار اجرا می‌شود.آیتم جدید «مضراب» نیز در سه دهه، موسیقی پس انقلاب را با ریتمی تند سیر می‌کند؛ ضمن این‌که آیتم‌های «دوربین دستان»، «روی خط حامل» و «اخبار موسیقی» به روال سابق خود باقی هستند.بخش دیگری نیز به «دستان» اضافه شده است که این بخش به معرفی آلبوم‌ها، تبلیغ کنسرت‌ها، آموزشگاه‌ها و آثار مکتوب می‌پردازد.در هربرنامه نیز مهمانی حضور دارد که محور اصلی برنامه است و با حضور این مهمان به نقد و بررسی و آسیب‌شناسی موضوعات مختلف موسیقی می‌پردازد. چهره‌های مطرح موسیقی نظیر ملک مسعودی، صدیق تعریف، محمد اسماعیلی، عبدالحسین مختاباد و... از جمله افرادی هستند که در هفته‌های آینده در برنامه حضور خواهند یافت.با رسیدن به ایام جشنواره‌ی موسیقی فجر سعی می‌ کنیم به خواننده‌های پاپ نیز بیشتر بپردازیم./

/ 0 نظر / 25 بازدید