پشت صحنه هوش سیاه2 از شبکه سه پخش می شود.

پشت صحنه سریال تلویزیونی «هوش سیاه 2» پس از اتمام پخش این اثر، به روی آنتن شبکه سه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدمرتضی فاطمی تهیه کننده این سریال با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر صداگذاری قسمت بیست و پنجم این سریال به پایان رسیده و در تدوین نهایی، کار در بیست و شش قسمت به پایان می‌رسد و تلاش ما این است که در یک یا دو قسمت گزارشی از پشت صحنه این کار را روانه آنتن کنیم.

وی افزود: پشت صحنه این اثر گفت‌وگو با عوامل اصلی، چگونگی ساخت دکور، تصویربرداری و اجرای صحنه‌های اکشن و بدلکاری، سفر گروه به کشور ترکیه و در کل تمامی آنچه که مخاطب باید از چگونگی ساخت و شگردهای به کار رفته در این سریال پلیسی –اکشن باید بداند است.

فاطمی تصریح کرد: امکان این وجود دارد که به منظور نقد و بررسی این مجموعه نشستی نیز با حضور عوامل در فرهنگسرای رسانه برگزار شود که در این صورت یک قسمت نیز به این نشست اختصاص خواهد یافت.

تا کنون بیست و دو قسمت از سریال تلویزیونی «هوش سیاه 2» ساخته مسعود آب‌پرور و محصول سیمافیلم از تلویزیون پخش شده و مورد استقبال گسترده مخاطبان قرار گرفته است.

حسین یاری، کیکاووس یاکیده، کیهان ملکی، امیررضا دلاوری، حسین سحر خیز، مجید واشقانی، حمید ابراهیمی، سداباه بیضایی، مهدی تقی‌نیا، کاوه مهدوی و کمند امیر سلیمانی بازیگران اصلی این سریال هستند.

/ 0 نظر / 35 بازدید