ضیافت شبکه دو شب چهارشنبه‌ آخر سال

شبکه دو 27 اسفند  همزمان با شب چهارشنبه‌ آخرسال با تدارک برنامه‌های « ماشین‌های 1»، « پورنگ»، « بال‌ها» و «کلاه قرمزی 93» به خانه مخاطبان خود می‌رود .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر تامین برنامه این شبکه گفت: 27 اسفند ساعت 14 و 30 دقیقه فیلم‌سینمایی «ماشین‌های 1»  پخش خواهد شد.

محسن همتی نژاد گفت: این فیلم‌سینمایی به تهیه‌کنندگی دارلا آندرسون از انیمیشن‌های موفقی است که علاقه‌مندان بسیاری در دنیا دارد.

لایتینگ مک‌ کوئین ماشین مسابقه ‌ای خوش‌ عکس همیشه برای پیروز شدن مسابقه می دهد، او در راه رسیدن به محل مسابقات قهرمانی جام پیستون در کالیفرنیا برای مسابقه دادن با دو رقیب دیرینه، به طور غیر منتظره خود را در جاده 66 شهر رادیاتور اسپرینگ می‌یابد و این اتفاق ماجراهای جالبی را برای او رقم می‌زند.

به گفته همتی نژاد  در این روز از ساعت 16 و 15 تا 17 و 45 دقیقه نیز عمو پورنگ و امیر محمد برای دوستان خود برنامه اجرا خواهند کرد و «کلاه قرمزی 93» نیز از آنتن شبکه دو پخش خواهد شد.

وی با اعلام اینکه در این شب ضیافت با شکوهی در شبکه دو برپاست، گفت: با پخش انیمیشن های روز دنیا می خواهیم بچه ها را پای تلویزیون نگاه داریم، یکی از این تولیدات، فیلم سینمایی «بال ها» محصول سال 2012 کشور روسیه است که برای نخستین بار از تلویزیون پخش خواهد شد.

مدیر تامین برنامه شبکه دو گفت: این فیلم را الگا لوپاتو کارگردانی و سیمکا اینتر تینمنت تهیه کرده و درباره هواپیمایی است که در جریان یک مسابقه سقوط می کند..

به گفته وی این فیلم 27 اسفند از ساعت 17 و 50 دقیقه روی آنتن تلویزیون می‌رود.

این تهیه‌کننده با اشاره به حوادث آخرین سه شنبه سال گفت:  امسال پخش وله های انیمیشنی کوتاه در دستور کار شبکه قرار گرفته که درباره حوادث ناشی از رفتارهای پر خطر در شب چهارشنبه سوری و عواقب آن به بچه های هشدار می دهد؛ این انیمیشن های کوتاه به صورت میان برنامه روی آنتن می‌روند و تلاش می‌کنند تا اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبان خود قرار بدهند. 

/ 0 نظر / 12 بازدید