ویژه برنامه های تحویل سال تلویزیون

شبکه 3

 ویژه برنامه تحویل سال 1393 شبکه سه سیما در یک قسمت 480 دقیقه‌ای تدارک دیده شده که روز پنجشنبه 29 اسفندماه به روی آنتن می‌رود.

 این برنامه به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی از ساعت 14 تا 22 پخش می‌شود . 

ده‌ها چهره مطرح از حوزه سینما، تلویزیون، ورزش، موسیقی و همچنین نخبگان جوان کشور، مهمان ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه خواهند بود .

آیتم‌های گوناگونی نیز در حوزه‌های مختلف علمی و فرهنگی پخش خواهد شد.

 شبکه 5

 "گوشه دل تهرون "  ویژه برنامه شبکه تهران برای ساعات پایانی سال 92 است . رامبد جوان کارگردانی و اجرای این برنامه را به عهده گرفته است . این برنامه از برنامه های طولانی مدت و ابتکاری برای تحویل سال به شمار می رود . "گوشه دل تهرون"  از 10 صبح 29 اسفند تا 22 همان شب ادامه خواهد داشت و در آن آیتم های کوتاهی در باره موضوعات مختلف اجتماعی ، طنز ، ورزشی ، گردشگری و دیگر موضوعات پخش خواهد شد . قرار است رامبد جوان در خلال این برنامه ها با پلاتوهای کوتاه ، برنامه را به گونه ای هدایت کند که مخاطب احساس زنده بودن برنامه ای 12 ساعته داشته باشد .

 شبکه شما

 ویژه برنامه تحویل سال شبکه شما از 9 صبح 29 اسفند آغاز می شود و پخش آن تا ساعت 24  ادامه خواهد داشت . ارتباط با مشهد مقدس برای دقایق آخر سال و زمان تحویل سال از شاخصه های مهم برنامه های شبکه شماست .

مدیران این شبکه برنامه «هفت ترانه» را با شکلی ویژه برای ساعات تحویل سال در نظر گرفته اند . در این ویژه برنامه 14 مرکز برگزیده کشور در حوزه موسیقی در دو گروه هفت‌تایی رقابت می کنند . در گروه اول که 9 صبح تا 12 ظهر برگزار می شود، هفت مرکز گلستان، بوشهر، سیستان، کهکیلویه و بویراحمد، کردستان، لرستان و زنجان و در گروه دوم در ساعت 15 تا 18، هفت مرکز دیگر یعنی گیلان، هرمزگان، خوزستان، سمنان، کرمانشاه، آذربایجان غربی و چهارمحال بختیاری رقابت می کنند، از ساعت 18 تا 20 نیز زیبا و شادترین موسیقی های محلی، سنتی و پاپ که در طول یکسال گذشته بالاترین آمار مخاطبان را دارند پخش می شود.

 شبکه پویا

 شبکه پویا از 30 دقیقه قبل از ساعت تحویل سال ، فرم جدول پخش برنامه‌های خود را تغییر می‌دهد و برنامه‌های ویژه جای برنامه‌های عادی را می‌گیرد . کودکان و نوجوانان می توانند بعد از ویژه برنامه کوتاه و شنیدن دعای تحویل سال از این شبکه ، انیمیشن های ویژه نوروزی را ببینند . هفت هزار دقیقه انیمیشن جدید از شبکه پویا در نوروز پخش می شود .

شبکه جام جم 

 شبکه جهانی جام جم در ویژه برنامه نوروزی خود نگاه ویژه ای به آداب و رسوم ایرانی برای لحظه تحویل سال دارد . ویژه برنامه تحویل سال شبکه ها جم 150 دقیقه است و در آن بخش های متفاوتی از گزارش های اجتماعی ، موسیقی و تصویر و حضور میهمانان ویژه در نظر گرفته شده است . جام جم از 28 اسفند هر شب ساعت 21:30 تا 24 ویژه برنامه نوروزی خود را برگزار می کند اما 29 اسفند با یک ویژه  510 دقیقه ای مخاطبان را با خود همراه خواهد کرد .

 این ویژه برنامه در 29 اسفند از ساعت 17:30 تا 02:00 اولین بامداد سال برای مخاطبان آمریکا، اروپا و آسیا پخش خواهد شد.

 مسعود روشن پژوه ، حسین رفیعی ، سیدعباس سجادی و سیده فتانه سجادی مجریان این برنامه هستند .

شبکه خبر 

ویژه برنامه شبکه خبر از ساعت 12 و 30 دقیقه روز 29 اسفند آغاز می شود و در میان فرصتی که پخش این شبکه در فواصل میان بخش های خبری در اختیار تهیه کنندگان برنامه های نوروزی قرار می دهد برنامه‌های متنوع تولیدی گروه اجتماعی پخش می‌شود . نگاهی به آیین‌های نوروز شهرهای مختلف کشور و همچنین کشورهایی که آیین نوروز دارند از بخش های این ویژه برنامه است .

همه شبکه های صدا و سیما پس از تحویل سال بصورت مشروح و برگزیده ، پیام های نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی و ریاست محترم جمهوری را نیز پخش خواهند کرد .

/ 0 نظر / 20 بازدید