معرفی برنامه های شبکه نمایش

شبکه نمایش این هفته در جدول پخش خود آثاری از سینماگر فقید آمریکایی، پل واکر را به نمایش درخواهد آورد

(شهریور)

به گزارش جام‌جم و به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه پخش فیلم‌های ساعت 21 خود را به روال معمول به یک سینماگر اختصاص داده و آثاری از پل واکر را که چند ماه قبل در یک تصادف رانندگی جان خود را ازدست داده، پخش خواهد کرد و به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم‌های «پرونده بازسازی»، «خط زمان»، «هشت درجه زیر صفر»، «شهر بی‌قانون»، «جمجمه‌ها»، «ثانیه‌ها» و «ربایندگان» را پخش خواهد کرد.

از امروز تا آخر هفته در باکس سینمای کودک ـ که ساعت 15 شبکه نمایش است ـ به ترتیب فیلم‌های «دانش‌آموز جدید»، «کلاس برفی»، «فیبی در سرزمین عجایب»، «معجزه در شهر»، «مثل یک ستاره در آسمان»، «پسر خانواده وینزلو» و «دو اسلحه» نمایش داده می‌شود.

 

طرفداران سینمای هند و بالیوود که تابستان امسال و در ساعت 17 هر روز پای ثابت برنامه‌های شبکه نمایش هستند نیز از شنبه تا جمعه می‌توانند به ترتیب فیلم‌های «تیرباران در لوکن‌والا»، «سرکار»، «گایال»، «سرفروش»، «سرنوشت»، «داداش موونا گاندی‌شناس می‌شود» و «دان» را از این شبکه ببینند.

هر روز ساعت 19 شبکه نمایش، فیلم‌هایی از سینمای ایران را پخش می‌کند که این هفته از شنبه تا پنجشنبه «دخترم سحر» به کارگردانی مجید قاری‌زاده، «شتابزده» اثری از مهدی فخیم‌زاده، «مجسمه» فیلمی از ابراهیم وحیدزاده، «جستجو در شهر» به کارگردانی حجت‌الله سیفی، «سربلند» اثری از فتحعلی اویسی و «مادرزن سلام» به کارگردانی خسرو ملکان پخش خواهد شد. ضمن این‌که در همین ساعت در روز جمعه هفته پیش رو فیلم «تنشی سامورایی ستاره‌شناس» محصول ژاپن، پخش خواهد شد.

ساعت 23 هر شب، شبکه نمایش جدول فیلم‌های خود را با عنوان فیلم‌های جذاب و حادثه‌ای می‌بندد که این هفته «دومین حقیقت»، «خطاهای بدن انسان»، «بازگشت به 1942»، «دو اسلحه»، «مراقب کودک»، «شجاع دل» و «یو 864» از امروز تا آخر هفته مهمان خانه‌های مردم است.

بخش سینمای کلاسیک شبکه نمایش نیز این هفته فیلم‌های «مردی برای تمام فصول»، «دوئل»، «قوش»، «توت‌فرنگی‌های وحشی»، «12 مرد خشمگین»، «الیورتویست» و «بیلی باد» را به نمایش می‌گذارد. این فیلم‌ها ‌شنبه تا جمعه این هفته ساعت 1 بامداد و در قالب برنامه سینما کلاسیک پخش می‌شود.

/ 0 نظر / 28 بازدید