اوج گیری استعداد کودکان در ((بادبادک‌ها))

حسین‌خانی درباره دلیل نامگذاری «برنامه بادبادک‌ها» توضیح داد: این نام را من برای برنامه پیشنهاد دادم که مدیران شبکه نیز با آن موافقت کردند. در دوران کودکی وقتی چند کودک بادبادک بازی می‌کردند، کافی بود که بادبادک یکی بالاتر پرواز کند که این نشان از برتری او داشت. «بادبادک‌ها» ایهام از کودکی دارد که می‌تواند با یک حرکت به آسمان برود. شعار ما هم «پرواز بادبادک‌ها در نسیم» است، چرا که این برنامه قرار است در شبکه نسیم پخش شود و کودکان ایرانی با استعدادهای ناب کودکان امروز در اوج آسمان فردا به پرواز درآیند.

وی بیان کرد: خیلی از خانواده‌ها فکر می‌کنند فرزندان آنان استعداد ویژه‌ای دارند، اما واقعیت این است که این فقط تصور خودشان است. به‌عنوان نمونه خانواده‌ای داشتیم که می‌گفت بچه من خیلی آشپز خوبی است، چون با اسباب‌بازی‌های خود به‌صورت خیالی غذا درست می‌کند، یا کودکی که رنگ پرچم همه کشورها را بلد بود و به همین دلیل مجبور شدیم چند مرحله انتخاب و غربالگری داشته باشیم که در وهله اول از بین ۳۰ هزار کودک دو استان تهران و البرز نزدیک ۸۰۰۰ تا ۹۰۰۰ کودک را انتخاب کردیم که در زمینه‌های هنری، ورزشی و فکری یا... استعدادهایی داشتند. این بچه‌ها باید مقابل دوربین قرار بگیرند تا کارشناسان ما از میان آنها صد تا ۱۵۰ نفر را انتخاب کنند. وی افزود: این افراد در کنار کودکانی که از استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، فارس و قم انتخاب شده‌اند و تعداد آنها ۶۰ نفر است به مرحله نهایی می‌رسند.

حسین‌خانی گفت: بین صد تا ۲۰۰ کودک را برای مرحله نهایی انتخاب خواهیم کرد تا از میان آنها استعدادهای درخشان را انتخاب کنند.

/ 3 نظر / 18 بازدید
mohammad ali

سلام وبلاگتون واقعا عالیه لطفا به وبلاگ من هم سر بزن digitaphone.blogfa.com

مدیریت سایت عدالت رسانه ای

با سلام.آدرس سایت سایت عدالت رسانه ای به آدرس زیر تغییر یافت.از شما خواهشمندم اطلاع رسانی نمایید و سایت ما را به آدرس زیر لینک نمایید. http://www.edalatresane1.tk/

آرش

آرش 5 سالشه پیانو میزنه و میخونه و قهرمان شطرنجه و برای مسابقات ucmasاعزام به مالزی انتخاب شده مرحله اول هم اومد گفتید امتیازش فوق عالیه برای مرحله بعد بیارش اما خبری از دعوتتون نشد آرش منوز منتظره ...!!!!!!