فیلم های سینمایی هفته اول آبان 93

شبکه نمایش این هفته در بخش سینمای کلاسیک که ساعت یک بامداد پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت 13 است، چند فیلم به کارگردانی الیا کازان و با بازی مارلون براندو را در جدول پخش خود قرار داده ‌است. فرد زینه‌مان از دیگر کارگردانانی است که یکی از فیلم‌های او در این بخش به نمایش درمی‌آید.

علاقه‌مندان به سینمای کلاسیک امشب ساعت 21 می‌توانند فیلم مردان را از شبکه نمایش تماشا کنند. فرد زینه‌مان، کارگردان این فیلم چهار بار توانست جایزه اسکار را به خانه ببرد و بیشتر مردم او را با فیلم تحسین‌شده مردی برای تمام فصول می‌شناسند.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، فرداشب فیلم زنده‌‌باد زاپاتا ساخته الیا کازان پخش می‌شود؛ فیلمی که مبارزات زاپاتا برای نجات مکزیک را به تصویر می‌کشد. گریم مارلون براندو در این فیلم بی‌نظیر است و چنگیز جلیلوند که در دوبله فارسی این فیلم به جای براندو صحبت کرده است، برای این نقش سنگ تمام گذاشته است. بخشی از موفقیت این فیلم در ایران مدیون دوبله خوب جلیلوند است.

روز دوشنبه، فیلم وحشی ساخته لاسلو بِنِدک ( BENEDEK) از شبکه نمایش پخش می‌شود و علاقه‌مندان به براندو روز سه‌شنبه می‌توانند فیلم در بارانداز به کارگردانی الیا کازان را تماشا کنند که داستان آن درباره کارگرانی است که در اسکله مشغول به کار هستند.

سربازهای یک چشم، آپالوزا و شعله‌‌های آتش از دیگر فیلم‌هایی است که چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در بخش سینمای کلاسیک به نمایش درمی‌آید.

در بخش سینمای ایران که ساعت 19 پخش می‌شود از امروز تا پنجشنبه فیلم‌های نشان فرشته، کفشاتو درنیار، تاوانة صدای پای باران، سکوت دریا و شور شیرین پخش می‌شود. شبکه نمایش برای روز جمعه ساعت 19 فیلم کورلینگ محصول 2010 آمریکا را در جدول پخش قرار داده است.

شبکه نمایش هم برای این هفته ساعت 21 فیلم‌های تجارت جهانی محصول 2009 آمریکا، طلوع دوباره،‌ فرشته در کنار من، به نام پسر، امید و آرزو، آبشار گریزلی و گذرگاه بهمن را تدارک دیده‌ است.

ساعت 23 هم فیلم‌های گروگان، دست‌های مسلح، بزهکاران، نبرد خاموش، مسافر بین‌راهی، بتمن آغاز می‌کند و مرد شیشه‌ای به نمایش درمی‌آید.از دیگر فیلم‌های شبکه نمایش که این هفته پخش خواهد شد می‌توان به توقف‌ناپذیر، الیور توئیست ساخته دیوید لین، مردی در آتش و... اشاره کرد.

/ 0 نظر / 22 بازدید