عید فطر آغازمسابقه سینمایی شبکه 4

اولین قسمت از مسابقه سینمایی «چهار‌، سه،‌ دو، یک» در عید سعید فطر روانه آنتن پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ پخش سری جدید این مسابقه از عید سعید فطر آغاز می شود و 16 قسمت مقدماتی برنامه هر شب ساعت 22:00 به روی آنتن می رود و پس از آن پخش قسمت های نیمه نهایی به صورت سه شب در هفته ادامه پیدا خواهد کرد . ضبط دور سوم مسابقه در63 قسمت 60 دقیقه ای از 25 تیر ماه آغاز شده و تا کنون تصویربرداری 24 قسمت از این مسابقه تلویزیونی به پایان رسیده است.

در مسابقه تلویزیونی "چهار سه دو یک" شرکت کنندگان در گروه های چهار نفره با یکدیگر به رقابت می پردازند و در سری جدید این مسابقه علاوه بر اینکه شرکت‌کننده‌ها در همه‌ی آیتم‌ها سنجیده می شوند ، رویکرد برنامه تخصصی‌تر شده و متمرکز بر موضوع بازیگری است.

اجرای مسابقه را جواد مولانیا بر عهده دارد و همچون سری گذشته  یک گروه سه نفره داوری شامل کارگردان، منتقد و بازیگر رقابت شرکت کنندگان را مورد قضاوت قرار می دهند.فرزاد موتمن، مهران احمدی ،میکائیل شهرستانی،ژاله صامتی،صادق هاتفی،دکتر شهرام خرازی ها، شهرام جعفری نژاد،دکتر مسعود دلخواه،صدرالدین شجره،جابرقاسمعلی و دکتر حمید دهقان پور از بازیگران،کارگردانان و منتقدینی هستند که به عنوان داور در برنامه حضور خواهند داشت.

/ 0 نظر / 32 بازدید