تیزر مستند های نوروزی شبکه مستند

مستند پایانی برای گربه سالان بزرگ

مستند آزمون کویر

این مستند از هفتم تا نهم فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکه مستند پخش می‌شود. آزمون کویر درباره مسابقات موتورسواری در دل کویر کالیفرنیای جنوبی و مبارزه هشت موتورسوار با تپه‌های مرگبار است. در این مسابقه فقط طبیعت حرف اول را می‌زند و مسیر را تعیین می‌کند.

******************

مستند آشپز خانه کنگ فو

آشپزخانه کونگ‌فو درباره آشپزی با چاشنی کونگ‌فو و حرکات رزمی است. در این مجموعه پنج قسمتی به آشپزخانه‌های مختلف در شرق آسیا سفر می‌شود

**********************

مستند راز های حیات وحش هندوستان

رازهای حیات‌وحش هندوستان نیز برای پخش از شبکه مستند در نظر گرفته شده است. در این مجموعه مستند به رازهای حیات‌وحش این کشور عظیم و زندگی حیواناتی چون ببر بنگال، شیر آسیایی، بوفالو، کرگدن و فیل آسیایی پرداخته می‌شود. مستند رازهای حیات وحش هندوستان، پنجشنبه بیست‌ونهم اسفند آغاز می‌شود و تا روز دوم سال جدید ادامه خواهد داشت.

************************

مستند هفت شگفتی جهان صنعت

هفت شگفتی جهان صنعت در هفت قسمت وقایع دوران انقلاب صنعتی را به نمایش می‌گذارد. در این سریال به هفت شاهکار مهندسی (پل بروکلین، کشتی بزرگ، فانوس دریایی بل راک، سیستم فاضلاب لندن، کانال پاناما، خط آهن عظیم و سد هوور) که در انقلاب صنعتی رخ داده، پرداخته می‌شود. این مجموعه از پنجشنبه بیست‌ونهم اسفند ساعت ۱۴ از شبکه مستند پخش می‌شود.

***********************

منبع : وبلاگ فناوری تلویزیون دیجیتال

/ 0 نظر / 15 بازدید