شبکه 3 ورزشی تر می شود

غلامرضا میرحسینی، مدیر شبکه سه سیما، میهمان خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) شد و به سوالات خبرنگاران این خبرگزاری پاسخ داد .


میرحسینی صبح امروز علاوه بر بازدید از خبرگزاری ایسنا در نشستی با خبرنگاران حاضر شد و به پرسش‌هایی درباره‌ حاشیه‌های پیش آمده برای برخی برنامه‌های این شبکه از جمله سریال مهران مدیری‌، جُنگ شبانه "بعضیا" و ...، آخرین وضعیت برنامه‌های تولیدی‌ در شبکه سه، سیاست این شبکه سه در قبال پخش مسابقات ورزشی، آخرین وضعیت پخش سریال «سرزمین کهن» و ... پاسخ داد.
بخشی از سخنان مدیر شبکه سه سیما در ایسنا به بحث چابک‌سازی و تغییر ساختار صداوسیما گذشت و این که شبکه سه از این پس با تعریف شبکه «ورزش، مسابقات و سرگرمی» شناخته می‌شود.


 او تاکید کرد که شبکه ورزش قرار است در ساختار جدید زیرمجموعه‌ای از شبکه سه باشد و نیمی از برنامه‌های شبکه سه هم به موضوع ورزش اختصاص پیدا کند.
 میرحسینی همچنین درباره HD شدن شبکه‌های مختلف سیما از جمله شبکه سه گفت‌: در حال حاضر این فرایند با وجود اینکه هزینه‌های زیادی می‌برد و نیازمند تجهیزات و دوربین‌های گران‌قیمتی است، در حال بررسی است و زیرساخت آن آغاز شده است و جزو سیاست‌هایی است که قرار است آن را به سرانجام برسانیم.  او اعلام کرد که شبکه سه تا پایان امسال HD خواهد شد.
 رویکرد مدیر جدید شبکه سه سیما در خصوص برنامه‌ «90» که بیش از 16 سال است به روی آنتن می‌رود، در نشست ایسنا عنوان شد و میرحسینی در این زمینه گفت: برنامه «90» قرار است تقویت شود و حمایت بیشتری از آن صورت بگیرد. رویکردی که برای این برنامه در نظر داریم این است که تلاش می‌کنیم پرداختن به اصل فوتبال و بعد آموزشی و اخلاق‌مداری را در آن تقویت کنیم.
مدیر شبکه سه سیما درباره حذف ، یا لزوم تولید برنامه سینمایی «هفت» نیز توضیحاتی  ارائه داد و گفت: این برنامه قابلیت خوبی دارد. اگر این برنامه قرار است تغییری داشته باشد، تغییر آن به دلیل تغییر در رویکرد شبکه است و به خود این برنامه برنمی‌گردد.

/ 0 نظر / 30 بازدید