حضور عمو پورنگ و عموهای فیتیله‌ای در افتتاحیه شبکه ((نسیم))

نیمه خرداد آخرین فرصت ثبت نام مسابقه بادبادک

رضایت در ادامه با تاکید بر رویکرد تعاملی شبکه با مخاطبان به برنامه های آینده شبکه نیز اشاره کرد وی از ثبت نام 30 هزار خانواده برای شرکت در مسابقه "بادبادک "خبر داد و گفت: کشف استعدادهای خاص کودکان زیر 8 سال انگیزه ای برای تولید مسابقه " بادبادک" شد. علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند تا نیمه خردادماه با مراجعه به سایت شبکه و ثبت نام در این مسابقه شرکت کنند.

وی اضافه کرد: شرکت کنندگان در سه مرحله ارزیابی شده و 100 نفر به مرحله فینال می رسند. مسابقه در تمام مراحل تصویربرداری و بهترین لحظات آن روی آنتن می رود.

ورود شوخ طبعان به شبکه نسیم آزاد

«شوخ طبعی» برنامه دیگری بود که رضایت در تشریح آن گفت: از تمامی افراد مستعد در زمینه لطیفه گویی، طنازی دعوت شد تا در مسابقه شوخ طبعی شرکت کنند تاکنون قریب به 28 هزار نفر شرکت کننده ثبت نام کرده اند این مسابقه نیز در مراحل تولید ضبط و پخش می شود و امیدواریم فینال آن برای نورز 94 آماده و پخش شود.

مجله رادیویی و تصویری "پاتوق" عنوان برنامه دیگری بود که قائم مقام شبکه نسیم به آن اشاره کرد و به بینندگان شبکه نوید داد که دکتر آذر با برنامه ای ویژه در زمینه تکریم و صیانت از زبان فارسی و آشنایی با شیوایی سخن به شبکه آید.

هر آنچه در نسیم دیدیم

رضایت در ادامه در تشریح برنامه هایی که از آغاز افتتاح آزمایشی روی آنتن شبکه رفته؛ گفت: در پخش آزمایشی مجموعه کمدی کلاسیک با کیفیت HD روی آنتن رفت در این مجموعه خاطره انگیزترین و به یادماندنی ترین سکانس های فیلم های سینمایی و سریال های طنز با کیفیتی بالا پخش شد.

وی اضافه کرد:" نسیم آرامش" با نمایش تصاویری آرامبخش از جلوه های طبیعت و خلقت خداوند تلاش کرد تا روح و جان بینندگان را با آیات و نشانه های خداوند جلا دهد. همچنین در برنامه " نسیم دیدنی ها" نیز نمایش حرکات جذاب ورزشی و نمایشی در دستور کار قرار گرفت.

نمایش لحظات مفرح در برنامه "نسیم لحظه ها" موضوع دیگری بود که قائم مقام شبکه نسیم به ان اشاره کرد و افزود: موسیقی یکی از مهمترین موضوعاتی است که در شبکه نسیم به آن پرداخته می شود برنامه " نسیم آوا" نمونه ای از توجه شبکه به مقوله موسیقی بود. در هر باکس از برنامه دو ترانه از خوانندگان موسیقی فاخر، پاپ، سنتی و یا مقامی به نمایش در می آمد. تماس های بینندگان در مدت کوتاهی نشان داد که مخاطبان به خصوص جوانان تا چه حد علاقمندند تا به این عرصه هنری وارد شوند.

هاشم رضایت همچنین از تولید "نسیم مهارت" در آینده نزدیک خبر داد و اضافه کرد: در برنامه "نسیم مهارت" مهارت های کوچک فنی و حرفه ای آموزش داده می شود و شبکه در تلاش است تا چنین بسته هایی را در باکس های 2-3 دقیقه ای خود تولید نماید.

«نسیم شما» و " نسیم رادیو" برنامه های دیگری بود که رضایت به پخش آنها در طول پخش آزمایشی شبکه اشاره کرد و افزود: "نسیم شما" برنامه ای کاملا تعاملی با مخاطبان شبکه است در این برنامه بینندگان بهترین و خاطره انگیز ترین لحظات زندگی خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.

شبکه نسیم از پانزدهم مهر ماه 92 پخش آزمایش خود را آغاز کرده و در استان تهران و قم مخاطبان می توانند از برنامه های آن استفاده نمایند. با افتتاح رسمی شبکه در کردستان مردم این بخش از کشورمان نیز می توانند بیننده آن باشند.

در دیگر استان ها برنامه های شبکه نسیم با استفاه از ستاپ باکس قابل مشاهده می باشد

/ 2 نظر / 30 بازدید
حسین

سلام این شبکه کی تو همه جای ایران چشم باز میکنه ؟

مینا

سلام ... میشه برنامه عمو پورنگ رو برای دانلود بگذارید ؟؟؟؟