فیلـم آخر هفته شبکه های سیما


شبکه دو سیما

انیمیشن « افسانه ببر بزرگ جنگل » به کارگردانی دیوید آلاکس و اریک توستی ، پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.
تعدادی شیردریایی به یک گروه پنگوئن حمله کرده و تعدادی از تخم های آنها را به آب میریزند و بقیه را نگه می دارند تا پنگوئن ها برای حفظ تخم هایشان برای غذای شیرها، ماهی بگیرند. یکی از تخم ها که به آب افتاده توسط یک ببر نگهداری و بزرگ می شود. این پنگوئن پوست خود را شبیه ببر رنگ می کند و وقتی اتفاقی متوجه می شود که چه اتفاقی برای پنگوئن ها افتاده به کمک دو قورباغه و یک گراز و یک گوریل خود را به آنها رسانده و با طرح یک نقشه حساب شده، هم تخم ها را نجات می دهد و هم شیردریایی ها را شکست می دهد.

فیلم سینمایی « فوتبالیست های شیطون » به کارگردانی گرنز هرمان ، پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.
موریتس پسر نوجوانی است که در تیم فوتبال منطقه به مربیگری پدرش بازی می کند ولی نمی تواند درست در لحظه حساس و بازی سرنوشت ساز پا مناسب هم تیمی اش را به گل تبدیل کند و در نتیجه آنها می بازند.
فیلم تلویزیونی « جاسوس بازی » به کارگردانی محمدرضا فاضلی ، پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 21 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
داستان این فیلم به تهیه کنندگی کامبیز کاشفی درباره دو جاسوس آمریکایی و انگلیسی است که برای جاسوسی وارد ایران می شوند.

انیمیشن « دور دنیا در پنجاه سال » به کارگردانی بن استاسِن ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.
سامی، لاک پشتی است که در طول پنجاه سال دور دنیا را می گردد و ماجراهای زیادی برای او اتفاق می افتد، او لحظه ای پس از تولد، توسط یک مرغ دریایی شکار می شود، ولی از دست او فرار می کند، و روی یک قایق چوبی می افتد...
فیلم سینمایی « آرزوی کوچک » به کارگردانی راجش ماپوسکار ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
رستم مرد جوان و بسیار درستکاری است که بعد از فوت همسرش با کایو پسرش و پدرش زندگی می کند. همه دنیای او کایو می باشد و تمام تلاشش را می کند تا به آرزوی او برای انتخاب شدن در تیم ملی جامعه عمل بپوشاند.


فیلم تلویزیونی « گذر » به کارگردانی یاسر طالبی ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این فیلم درباره آیت و احمد دو تن از نیروهای انقلابی است که مأموریت دارند تا چمدانی را به منطقه ای در شمال ایران ببرند و تحویل دهند. احمد توسط نیروهای ساواک دستگیر می شود و ...

شبکه سه سیما


فیلم سینمایی « ول کن دستمو » به کارگردانی مجتبی چراغعلی ، پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 16:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
فیلم درباره صابر یک زندانی  است که دوران محکومیت خود را به خاطر چک برگشتی اش در زندان می گذراند. دختر و دامادش به زندان می روند و از رئیس زندان خواهش می کنند، او را چند روز برای مراسم عروسی شان آزاد کند رئیس زندان با وجود سنگینی پرونده، دو روز به صابر اجازه مرخصی می دهد. ....
سیروس گرجستانی، علی صادقی و نفیسه روشن در فیلم سینمایی « ول کن دستمو » بازی کرده اند.


فیلم سینمایی « روشنایی می آید » به کارگردانی سیمون ابود ، پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم  درباره سام اسمیت جوانی است که پیش جان مورگان هتلدار پادویی می کند و آرزوی دور و دراز زندگی اش این است که با دوست صمیمی اش الیوت، یک رستوران بزنند. الیوت نیز سرآشپز یک مغازه غذای سریع است که سام، پس از اینکه مادرش او را ترک کرده و به استرالیا رفته ، در خانه و خانواده آنها بزرگ شده و الیوت را برادر صدا می زند. یک روز در مغازه الیوت، سام دختری به نام مری را می بیند که مشتری مغازه الیوت است و به وی علاقمند می شود.


فیلم سینمایی « تغییر چهره » به کارگردانیجان مرو، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود .
این فیلم با نقش آفرینی جان تراولتا و نیکولاس  درباره درگیری سردسته باند مافیا با مأمور FBI است که پلیس باعمل جراحی چهره ایندو را برای دستگیری باند مافیا با هم عوض می‌کند. 

فیلم تلویزیونی « پلکان 2 » به کارگردانی سعید ابراهیمی فر ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما بازپخش می شود .

شبکه چهار سیما


فیلم سینمایی « باغ آلبالو » به کارگردانی مایکل کاکویانیس ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می شود.
پایان قرن نوزدهم و اغاز قرن بیستم. بانو لیوبوف رانفسکایا پس از آن که همسر و پسر جوانش به فاصله ای اندک از هم مردند از روسیه به اروپا آمده است. او پس از پنج سال زندگی درشهر پاریس اکنون تصمیم می گیرد تا به خانه ی خود در روسیه بازگردد. اما با ورود به روسیه متوجه می شود خانواده اش بر اثر فشارهای مالی در تردید فروختن ملک خانوادگی خود که بوستانی زیبا از درختان آلبالو است به سر می برند.


فیلم سینمایی « ژولیوس سزار » به کارگردانی گروگوری دوران ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 20:30 در برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می شود.
جولیوس سزار به خاطر پیروزی های بی شمارش به فرمانروایی روم رسیده است و مانند یک دیکتاتور آنجا را اداره می کند. بعضی از اعضای سنای روم با سزار اختلاف دارند. کاسیوس رییس سنا به خاطر موقعیت و محبوبیت سزار با او مشکل دارد. او متقاعد شده است که مرگ سزار بهترین چیز برای روم است بنابراین به همراه کاسکا و بروتوس نقشه ترور سزار را می ریزد. هنگامی که سزار در سنا قدم می زند توسط دسیسه چینان مورد حمله قرار می گیرد و ...


شبکه تهران سیما


فیلم سینمایی «ماجراهای سامانتا» به کارگردانی نادیا تس ، پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 13 در قالب برنامه تماشاخانه از شبکه تهران پخش خواهد شد.
 سامانتا پارکیتتون که پدر و مادر خود را در اوان تولد در اثر یک حادثه از دست داده است کودکی با عاطفه و مهربان و مودب است که با مادر بزرگ خود خانم مری در یک منطقه حومه ای زندگی می کند. یک روز برای همسایه آنها خدمتکاری می آید که وی سه دختر کوچک به نام های نلی اومالی ، بریجیت و جنی دارد. نلی همسن سامانتا است و با وجود اینکه طبق قوانین اوایل قرن 20 اشراف نباید با خدمتکاران منزل خود صمیمی شوند . سامانتا خیلی زود با نلی صمیمی می شود. این فیلم جمعه 25 بهمن ماه ساعت 9 صبح از شبکه تهران پخش می شود.


فیلم سینمایی « ظهر شانگهای » به کارگردانی تام دی ، جمعه 25 بهمن ماه 40 دقیقه بامداد از شبکه تهران پخش می شود.
جکی چان یک مرد چینی است که به غرب وحشی سفر کرده است او مامور نجات شاهزاده خانمی که ربوده شده است می شود و اتفاقاتی که در این مسیر می افتد...جکی چان، اوون ویلسون و لوسی لو در فیلم سینمایی « ظهر شانگهای » بازی کرده اند.


فیلم سینمایی « یک مرد معمولی » به کارگردانی چاندران راتنام ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می رود.
 در بحبوحه بمب گذاری ها و حملات انتحاری در سریلانکا مردی به نام وینس در چند نقطه شهر بمب گذاری می کند و پلیس را تهدید می کند که اگر چهار زندانی که به جرم بمب گذاری دستگیر شده اند را آزاد نکند بمب ها را منفجر می کند .

شبکه شما

فیلم تلویزیونی « که لی خان » به کارگردانی حسین تبریزی پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .
مامه رحه مردی است که پس از مرگ همسرش به دلیل نرسیدن به موقع قابله ، تصمیم می گیرد بلد کوهستان و راهنمای درماندگان در راه شود. موازی با قصه او ، داستان دو دختر دانشجو به نام های رها و ترانه شکل می گیرد که برای انجام تحقیق دانشجویی راهی کردستان شده اند، اما در بهمن گرفتار می شوند . مامه رحه به آنان پناه داده و پس از آن راهنمای آنها برای رسیدن به جاده می شود . با رفتن مامه رحه ، رها و ترانه خود را نیمه جان در کنار مأموران راهداری می بینند و درمی یابند که سفر آنها ، سفری در عالم رویا و معنا و در زمان گذشته و مربوط به روحشان بوده است. آنها تصمیم می گیرند تا زندگی مامه رحه را موضوع تحقیقشان قرار دهند.
 فیلم تلویزیونی « که لی خان » به تهیه کنندگی یحیی منصور موید در مرکز کردستان تولید شده است.


فیلم تلویزیونی « نشان فرشته » به کارگردانی اسماعیل فلاح‌پور ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.
 داستان فیلم درباره طاهر فیلم‏ساز جوانی است که برای تهیه مستندی درباره بناهای تاریخی به استان زنجان سفر کرده ، طی یکی از تصویربرداری‏های خود از ساختمانی قدیمی که در حال تخریب است، دوربینی می‏یابد که ناگفته‏هایی از زندگی یک شهید در آن ضبط شده است. او به کمک محرم، عکاس قدیمی، فیلم موجود در دوربین را ترمیم می‏کنند و در آن به حقایقی دست می‏یابند.
جعفر دهقان ، نفیسه روشن و مجید مشیری در فیلم تلویزیونی « نشان فرشته » به تهیه کنندگی امیرحسین شریفی نقش آفرینی کرده‌اند. ایم فیلم در مرکز زنجان تولید شده است.


شبکه قرآن و معارف سیما


فیلم تلویزیونی «بعد از آن شب » به کارگردانی و تهیه کنندگی علی میری رامشه ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 15:30 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.
داستان فیلم تلویزیونی « بعد از آن شب » در سال 27 می گذرد. در واقع داستان حول محور شخصیت امیر، جوان 25 ساله ای است که در جنوب شهر با خانواده خود زندگی می کند. او به علت مرگ پدر و تعطیلی مغازه کلیدسازی، در شرایط حکومت نظامی دچار مشکلات مالی شده و در راستای همین مشکلات وسوسه شده و دست به دزدی می زند اما ...

فیلم تلویزیونی « قیام مختار » جمعه 25 بهمن ماه ساعت 15:30 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.


شبکه آموزش سیما


فیلم سینمایی « سینما سینماست » به کارگردانی و تهیه کنندگی سید ضیاء الدین دری، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .
این فیلم با بازی رضا کیانیان و بهناز جعفری درباره رضا کیانیان کارگردان سینما و دستیارش به همراه منشی کیانیان است که بعد از جستجوی بسیار، ماندانا را برای ایفای نقش اول فیلم خود در نظر می گیرند. اما خانواده ماندانا با بازی او در فیلم مخالفند. از طرفی نامزد ماندانا، ایمان که دانشجوی رشته سینما است اعتقاد دارد ماندانا باید در فیلم او ایفای نقش کند. اما ماندانا که دور از چشم خانواده و نامزدش با رضا کیانیان در تماس است و برای آموزش نزد یاسمین ملک نصر بازیگردان فیلم می رود کم کم به کارگردان علاقمند می شود و به کیانیان پیشنهاد ازدواج می دهد، کیانیان از این پیشنهاد برآشفته می شود و این نوع برخوردها را باعث مخالفت های خانواده های دختران و زنان برای بازیگری آن ها می داند اما با وجود مشکلات زیاد کارگردان بالاخره با تمهیدات بسیار موافقت پدر ماندانا را برای بازی او می گیرد.     


شبکه پویا


انیمیشن « اتحاد حیوانات » به کارگردانی راینهارد کلاس و هولگار تپ ، پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 20 از شبکـه پویا پخش خواهد شد .
داستان انیمیشن « اتحاد حیوانات » روایت بر اتحاد و همبستگی حیوانات در مقابل انسان ها دارد ، خرابکاری  انسان ها رودخانه های پر آب را خشک می کند و حیوانات با یکدیگر هم پیمان می شوند تا شرایط را مثل قبل مساعد کنند ، در این میان بیلی تصمیم می گیرد تا اوضاع را تحت کنترل خودش بگیرد و همه چیز را به حالت روز اول بازگرداند اما در این مسیر برای او اتفاقات جالبی رخ می دهد که ...

انیمیشن « گوفی به دانشکده می رود » به کارگردانی داگلاس مک کارتی ، جمعه 25 بهمن ماه ساعت 20 از شبکه پویا پخش می شود.
گوفی پسری به نام مکس دارد که دانشگاه قبول شده و برای راهی شدن لحظه شماری می کند در حالی که گوفی از اینکه از پسرش دور می شود بسیار غمگین است. مکس در دانشگاه برای خودش دسته ای راه می اندازد و گوفی که غمگین است در محل کار تمرکزش را از دست می دهد و خرابکاری می کند و از کار اخراج می شود. به او در بنگاه کاریابی گفته می شود که باید مدرک دانشگاهی داشته باشد و او برای ادامه تحصیل عازم دانشگاه مکس می شود ولی پسرش از اینکه پدرش به آنجا آمده است بسیار خجالت زده است گوفی سعی می کند به او نزدیک شود ولی مکس از او فاصله می گیرد...

شبکه نمایش


فیلم های سینمایی و تلویزیونی « سرود زندگی »، « فرشتگان قصاب » ، « جینو بارتالی، سلطان کوهستان 2 » ، « خانواده » و « مادر خوانده » پنجشنبه 24 بهمن ماه ساعت 15،17، 19 ،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « کنت مونت کریستو + عروسک ها »، « بازگشت به جزیره » ، « شرلوک هلمز 3 »، « هفت عروس برای هفت برادر » و « غریبه ها در شهر » جمعه 25 بهمن ماه ساعت 13 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

/ 1 نظر / 46 بازدید
منوچهر

سلام و وقت بخیر سایت خبری کوچک ولی زیبایی دارید چند نکته کوچولو برای بهتر شدن کارتون 1.نوشته کنار ماوس را بردارید 2.کد چرخش عکس را لغو کنید 3.افراد آنلاین فقط یک کد کافیه(کد گوشه سایت و کره زمین) 4.کمی قالبتون را خبری تر کنید یا تلویزیونی کنید اون عکس گل چه ربطی به تلویزیون دارد؟؟ 5.پست ثابت را هم حذف کن چون پست ثابت باعت میشه خواننده به سایر نوشته هات نظر ندهند یا کمتر نظر بدهند برایتان ارزوی موفقیت میکنم