پخش زنده مرحله آخر توردوفرانس

آخرین مرحله از صد و دومین رقابت های دوچرخه سواری جاده معتبر دنیا، توردوفرانس 2015، از شبکه ورزش سیما به صورت مستقیم  پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه ورزش سیما، بینندگان شبکه ورزش و علاقمندان به توردوفرانس می توانند فردا (یکشنبه 4 مرداد) مرحله بیست و یکم و آخرین مرحله از رقابت های توردوفرانس 2015 را از شبکه ورزش سیما مشاهده نمایند. بر اساس این گزارش،  با آغاز سوت تور دو فرانس 2015 و شروع این رقابت ها از 4 جولای ( 13 تیر ماه)، شبکه ورزش سیما هر روز بعد ازظهر این رقابت ها را به صورت مستقیم روی آنتن برد.


فردا در حالی این رقابت ها به پایان می رسد که شرکت کنندگان در این مسابقه مسیر 3 هزار و 366 کیلومتر را از هلند تا شامپ الیزه پاریس رکاب می زنند.


از نکات قابل تامل در توردوفرانس 2015، سانحه وحشتناک در سومین روز از این رقابت ها بود که در پی آن به علت بر هم خوردن تعادل یکی از دوچرخه سواران ، 26 دوچرخه سوار دچار سانحه شدند؛ به گونه ای که 4  ورزشکار به دلیل شدت جراحات از ادامه حضور در مسابقات بازماندند.
درحال حاضر پیراهن طلایی این رقابت ها متعلق به کریستوفر فروم از تیم اسکای انگلستان با زمان 78 ساعت 37 دقیقه و 34 ثانیه می باشد.


گفتنی استبه دلیل تداخل مسابقه فرمول 1 مجارستان آخرین مرحله از توردوفرانس 2015 یکشنبه 4 مرداد ساعت 18:30 در قالب برنامه "4سوی ورزش" زنده روی آنتن شبکه ورزش خواهد رفت.

/ 0 نظر / 52 بازدید