اعلام برنامه های شبکه تهران در نیمه دوم سال

 جمعه تعطیل نیست

 " جمعه  تعطیل نیست " عنوان برنامه ترکیبی دیگری است که مدیر شبکه تهران در نشستی خبری با خبرنگاران با آن اشاره کرد و گفت: این برنامه ترکیبی برای روزهای آخر هفته شهروندان در نظر گرفته شده است که  به معرفی مکان های گردشگری – تاریخی – تفریحی و.... برای گذراندن یک روز تعطیل اشاره دارد.  

 مهندس مقیسه در ادامه این نشست با بیان تولید یک مسابقه با عنوان  مشاغل – تاکسیرانی از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه تهران اضافه کرد: اولین رقابت در این مسابقه به  تاکسیرانان شهر تهران اختصاص دارد و این مسابقه به رقابت بین مشاغل مختلف می پردازد.

 

 به گفته وی، مخاطبان برنامه‌های مستند هم  می‌توانند منتظر پخش سری جدید مستندهای "مستند 5"، "کاوش" و "دانستنیها" باشند.

 مدیر شبکه تهران در ادامه از تولید یک برنامه با نام " آبروی کوچه ها " با محوریت زنده نگاه داشتن یاد و خاطرات شهدا در هرمحله تا پایان امسال خبر داد و گفت: این برنامه هر هفته با حضور در یک محله که با نام آن شهید نامگذاری شده است در آن مکان حضور پیدا می کند و به مرور خاطرات شهروندان با آن شهید بزرگوار می پردازد ،ضمن این ما در فضای مجازی یک سایت با نام یادگاه بر روی سایت شبکه تهران راه اندازی کرده ایم که با هدف طرح  فرهنگ سازی یاد و خاطره شهدا و جمع آوری و تکمیل اطلاعات 36 هزار شهید استان تهران شروع به کار کرده است.

وی اضافه کرد: سری جدید برنامه محله ما نیز با رویکرد معرفی و هویت محله های شهرتهران از دیگر برنامه های فصل پاییز است.

 مدیر شبکه تهران در بخش دیگری از این نشست از راه‌اندازی هفت سایت جدید ویژه با موضوعات شعر و ادب،‌ سرمشق ،‌ شهدا، هیات‌ها، برترین‌ها، موسیقی و خبر محله و ایده در این شبکه خبر دادو گفت : سایت  هیات با معرفی هیات شهر تهران و آگاهی کامل از برنامه های  هیات ، سایت  سرمشق با هدف احیا و بازخوانی خاطرات مدرسه و بهانه ای برای گرامیداشت مقام ارزشمند معلم وشان و جایگاه معنوی و عاطفی ایشان در زندگی همه ی افراد جامعه طراحی شده است.   

 

 "مثبت من "رنگ و بوی پاییز می گیرد

 

 "مثبت من" از دیگر برنامه‌های است که مدیر شبکه تهران اعلام کرد : قرار است تغییراتی در فصل پاییز داشته باشد و گفت: این برنامه قرار است به معرفی مدهای جدید پوشش با همکاری وزارت ارشاد بپردازد.

 برنامه تولیدی بچه ها بیاین تماشا که ویژه خردسالان تهیه می شود، فصل پاییز و زمستان در جدول پخش شبکه تهران قرار می گیرد.

  در  این نشست با حضور  مهندس سعید مدیر شبکه تهران ، محمد غیاثوند مشاور اجرایی شبکه تهران ، فرشید سعیدی ( مدیر روابط عمومی شبکه تهران ) ، ناصر کریمان ( مدیر گروه اجتماعی ) ، علی اکبر محمودی ( مدیر گروه فیلم و سریال )، عبدالرضا عالی زاده ( مدیر گروه تفریحات و سرگرمی ، علیرضا فارسیجانی ( مدیر تامین برنامه ) ، مهندس محمد یادگاری ( مدیر گروه دانش و اقتصاد ( و سعید  سلطانی (مدیر گروه معارف) در سالن اجتماعات برگزار شد ،

/ 0 نظر / 82 بازدید