آغاز سریال های جدید سیما

رسانه ملی از امشب با دست پر و سریالهای متفاوت مهمان خانه های مردم است .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ؛اکبر عبدی از امشب با سریال جدیدی بنام اولین انتخاب در  شبکه تهران هنرنمایی خواهد کرد .

 «اولین انتخاب» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده قرار است روزهای فرد، ساعت 23 از شبکه تهران به روی آنتن برود. تکرار این مجموعه نیز قرار است روزهای زوج ساعت 19 پخش شود.  همچنین   جمعه هر هفته نیز خلاصه هر سه قسمت پخش شده این  مجموعه از  شبکه تهران پخش خواهد شد.

اولین انتخاب» با نام قبلی «دروازه بهشت» قرار بود که در ماه مبارک رمضان  پخش شود، اما زمان نمایش آن به بعد از ماه مبارک رمضان تغییر پیدا کرد. بازیگران سریال: اکبر عبدی، مجید مظفری، شهره لرستانی، لاله اسکندری،‌ افشین هاشمی، سارا خوئینی‌ها، مریم امیرجلالی، زهیر یاری، رامتین خداپناهی، سحر آربین، معصومه بافنده، مصطفی طاری، کاظم افرندنیا، محمدعلی جناب، گیتی معینی، مجتبی طهماسبی، سعید پیردوست و اکبر معززی. هستند .همچنین مسعود ردائی مجری طرح و تهیه کننده – تینا پاکروان (مدیر تولید) – عباس نعمتی (نویسنده فیلمنامه) این مجموعه هستند.

نوشدارو نیز  عنوان سریال جدید شبکه اول سیماست که قرار بود پخش آن  از هفته گذشته آغاز شود اما به دلیل مشکلات فنی پخش این سریال به تعویق افتاد .   قرار است این مجموعه به کارگردانی جواد اردکانی و تهیه‌کنندگی علی مدنی از امشب ساعت 22 و 30 دقیقه به روی آنتن برود.در این سریال بازیگرانی چون هدایت هاشمی، رز رضوی، اصغر همت، شیوا خسرو مهر، رضا فیاضی و ... ایفای نقش دارند.
 
همچنین شبکه دو سیما قرار است از امشب پخش سریال «داوران» به کارگردانی احمد امینی را آغاز کند. این سریال هم همچون «نوشدارو» قرار بود از هفته گذشته به روی آنتن برود که پخش آن به تعویق افتاد. «داوران» با حضور هنرمندانی چون مسعود رایگان، ایوب آقاخانی، مسعود انتظاری و... از امشب ساعت 21 و 30 دقیقه پخش می‌شود.این سریال محصول سیما فیلم است که به تهیه‌کنندگی سعید شهسواری تهیه شده است

در این سریال بازیگرانی چون هدایت هاشمی، رز رضوی، اصغر همت، شیوا خسرو مهر، رضا فیاضی و ... ایفای نقش دارند. این سریال محصول سیما فیلم است که به تهیه‌کنندگی سعید شهسواری تهیه شده است.

/ 0 نظر / 20 بازدید