الهام حمیدی در شبکه نمایش

شبکه نمایش این هفته در بخش مرور پرونده کارگردانان و بازیگران، چند فیلم از الهام حمیدی را پخش می‌کند. این فیلم‌ها ساعت 12 از این شبکه تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.


الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون، با حضور در فیلم‌های سینمایی «دنیا» ساخته منوچهر مصیری و «تیک» به کارگردانی اسماعیل فلاح‌پور در سال 80 وارد عرصه سینما شد، اما حضور در فیلم تحسین‌شده «خیلی دور، خیلی نزدیک»، نقطه عطفی در کارنامه این بازیگر جوان بود و او را به عنوان یک بازیگر مستعد در سینمای ایران مطرح و معرفی کرد. پس از آن بود که حمیدی با ایفای نقش‌های به یاد ماندنی در فیلم‌های «بچه‌های ابدی» و «گهواره‌ای برای مادر» مورد تحسین منتقدان و مخاطبان قرار گرفت.

حمیدی از همان ابتدای حضورش در سینما، در سریال‌های تلویزیونی نیز حضوری پررنگ داشت و در سریال‌هایی چون «زیر تیغ» و «شوق پرواز» به ایفای نقش پرداخت. وی همچنین با بازی در سریال‌هایی چون «شهریار»، «یوسف پیامبر» و «مختار نامه» نشان داد که علاقه زیادی به حضور در مجموعه‌های تاریخی تلویزیونی دارد.

شبکه نمایش شنبه فیلم سینمایی «ملک سلیمان» ساخته شهریار بحرانی را پخش می‌کند. فیلم سینمایی «راز مهتاب» به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر نیز روز یکشنبه از این شبکه پخش می‌شود. همچنین فیلم «بچه‌های ابدی» دوشنبه و «لذت حقیقت» نیز سه‌شنبه تقدیم علاقه‌مندان به سینما می‌شود. فیلم‌های سینمایی «دلداده» به کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی و «محیا» ساخته اکبر خواجویی نیز چهارشنبه و پنجشنبه تقدیم علاقه‌مندان می‌شود. فیلم «ای دوست مرا به خاطر آور» ساخته حمید نعمت‌الله نیز روز جمعه روی آنتن این شبکه می‌رود. شبکه نمایش همچنین در این هفته مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» را در جدول پخش خود قرار داده است. هری پاتر هر شب ساعت 19 به نمایش در می‌آید.

«روزی که مینا گم شد» ساخته امیرشهاب رضویان و «روز امتحان» به کارگردانی نادر مقدس نیز از دیگر فیلم‌های ایرانی است که این هفته در جدول پخش شبکه نمایش گنجانده شده‌ است.

/ 0 نظر / 42 بازدید