باب‌المراد دوبله فارسی می‌شود

سریال عربی «باب‌المراد» که در ایران ساخته شده است، در حال دوبله به زبان فارسی برای پخش از شبکه افق است.

مجید میرفخرایی - مدیر هنری این سریال - در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی سریال «باب‌المراد» که با موضوع زندگی حضرت جوادالائمه (ع) و همچنین تصویر بخشی از زندگی امام رضا (ع) به کارگردانی فهد میری در ایران ساخته شده است، گفت: کار ضبط این سریال دو ماه پیش تمام شده است. این سریال دو بخش دارد؛ یک بخش در ایران و شهرهای نیشابور و مشهد می‌گذرد و بخش دیگر در مکه، کعبه، کربلا و... . ساخت دکور هر دو بخش در تهران و در شهرک‌های سینمایی انجام شد؛ بخشی از این کار مرمت و بازسازی و مقداری هم ساخت و ساز بود.

او افزود: این سریال در چند شبکه حوزه خلیج فارس پخش شد. ساخت سریال به سفارش کویت انجام شد. در ایران شبکه افق این کار را خریده و دارد آن را برای پخش در ایران، دوبله می‌کند.

میرفخرایی درباره سایر کارهایش گفت: در فیلم «رستاخیز» اثر احمدرضا درویش و «چهارشنبه خون به پا می‌شود» به کارگردانی حماسه پارسا همکاری داشته‌ام که منتظر اکرانشان هستیم.

او که به عنوان مدیر هنری در فیلم «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان نیز همکاری داشته است، درباره این اثر عنوان کرد: ضبط این کار به‌تازگی به پایان رسیده است.

میرفخرایی درباره کارهای آینده‌اش در تلویزیون گفت: چند سناریو پیشنهادی دارم که در حال بررسی آنها هستم و هنوز درباره‌شان تصمیم نگرفته‌ام.

/ 0 نظر / 28 بازدید