شبکه نسیم بعد از ماه صفر رسما افتتاح می شود

شبکه نسیم که از شهریور ماه امسال کارش را به صورت آزمایشی آغاز کرده بعد از ماه صفر و در یکی از اعیاد ماه ربیع‌الاول افتتاح می‌شود.

به گزارش جام‌جم، این شبکه که پخش برنامه‌های شاد و سرگرم‌کننده را در دستور کار دارد، اکنون روزانه دو ساعت برنامه به مخاطبان خود ارائه می‌کند و در بقیه ساعات، همان برنامه‌ها را بازپخش می‌کند.

 

حسن کرمی، مدیر شبکه نسیم ضمن اعلام خبر افتتاح این شبکه در ماه ربیع‌الاول گفت: تمامی مقدمات برای رسمی شدن شبکه نسیم فراهم شده و در یکی از اعیاد ماه ربیع‌الاول این شبکه کارش را به صورت رسمی ادامه خواهد داد.

وی درباره زمان قطعی افتتاحیه این شبکه تلویزیونی گفت: از آنجا که انتخاب هر کدام از مناسبت‌های پیش‌رو تاثیر معنایی خاص خودش را بر شعار و رویکرد شبکه خواهد داشت در حال انتخاب یکی از مناسبت‌ها هستیم.

کرمی افزود: شبکه نسیم برای افتتاح رسمی کاملا آماده است و همزمان با مراسم افتتاحیه زمان پخش برنامه‌های این شبکه افزایش پیدا می‌کند.

کرمی در این باره توضیح داد: با افتتاح رسمی، برنامه‌های شبکه نسیم به چهار ساعت افزایش پیدا خواهد کرد که از این میزان، یک ساعت به برنامه‌های تولیدی اختصاص پیدا خواهد کرد و در سه ساعت دیگر مانند گذشته برنامه‌های تامینی به نمایش درمی‌آید.

مدیر شبکه نسیم درباره تولید برنامه در این شبکه گفت: شبکه نسیم یک شبکه تامینی نیست، گرچه همواره بخشی از برنامه‌های این شبکه از میان انبوه فیلم‌ها و سریال‌های تولیدشده در کشور خودمان و دیگر کشورها تامین می‌شود، اما قصد داریم برای این شبکه برنامه‌های شاد و متنوع تولید کنیم. درابتدا برای یک ساعت برنامه تولید می‌کنیم و در ادامه آرام آرام به این زمان افزوده خواهد شد.

کرمی ضمن تاکید بر این نکته که طنز یک جریان زنده است، توضیح داد: شبکه نسیم شبکه نشاط و طنز است و پخش برنامه‌های تکراری مانند این است که بخواهیم یک لطیفه را بارها و بارها برای مردم تعریف کنیم؛ ممکن است یکی دو دفعه اول به لطیفه ما بخندند، اما بعد از آن زده می‌شوند. بنابراین شبکه‌ای مانند نسیم باید برنامه تولیدی داشته باشد.

وی درباره برنامه «خندوانه» به کارگردانی رامبد جوان نیز توضیح داد: هنوز با رامبد جوان به توافق نهایی نرسیده‌ایم، اما حتی اگر با ایشان به نتیجه نرسیم و «خندوانه» از شبکه نسیم پخش نشود، مخاطبان مطمئن باشند که این شبکه برنامه‌های متنوعی در آینده تولید و ارائه خواهد کرد.

/ 4 نظر / 23 بازدید
مرتضی.طاهری

شبکه.نسیم.دقیقا.درچه.تاریخی.افتتاح.میشود

محمد

سلام خسته نباشید خواهش می کنم 13دی افتتاح کنید ممنونم

محمد

سلام خسته نباشید شبکه نسیم دقیقا چه تاریخی رسما راه اندازی میگردد

محمد

سلام خسته نباشید شبکه نسیم دقیقا چه تاریخی رسما راه اندازی میگردد