فعال کردن سیستم دیجیتال در مناطق باقیمانده زنجان هزینه بر است

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان فعال کردن سیستم دیجیتال را در 13 درصد باقیمانده از استان زنجان بنا به وضعیت جغرافیایی مشکل اعلام کرد و گفت: فعال کردن سیستم دیجیتال در مناطق باقیمانده زنجان هزینه بر است.

مرتضی صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان درصد پوشش دیجیتال را در سطح استان زنجان 87 درصد اعلام کرد و گفت: این درصد پوشش جزو درصدهای بالای پوشش در کشور محسوب می‌شود.

وی به تلاش‌های انجام شده برای پوشش 90 درصدی دیجیتال اشاره و اضافه کرد: هر کجا توانستیم این سیستم را در سطح استان زنجان فعال کردیم.

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان فعال کردن سیستم دیجیتال را در 13 درصد باقیمانده از استان زنجان بنا به وضعیت جغرافیایی مشکل اعلام کرد و ادامه داد: سختی کار آنچنان شده است که باید برای هر دو تا 3 هزار نفر یک سیستم دیجیتال نصب ‌شود.

صفری در پاسخ به سئوالی در مورد مناطق باقیمانده برای پوشش سیستم دیجیتال ابراز داشت: مناطق باقیمانده به صورت پراکنده است.

وی با بیان اینکه مراکز همه شهرستان‌های استان پوشش دیجیتالی دارند، متذکر شد: مناطق باقیمانده در نقاط مختلف از جمله روستاها پراکنده شده‌اند.

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان مبلغ هزینه شده برای فعال کردن سیستم دیجیتال را نزدیک 7 میلیارد تومان اعلام و عنوان کرد: راه‌اندازی سیستم دیجیتال برای 13 درصد باقیمانده از استان مبلغی بیش از این نیاز دارد.

/ 0 نظر / 16 بازدید