تلویزیون ایران در برزیل گزارشگر خواهد داشت؟

در حالی از مزدک میرزایی به عنوان گزارشگر اعزامی صداوسیما به بازی‌های جام‌جهانی 2014 نام برده شده است که این گزارشگر تلویزیون یک روز قبل از بازی تیم ملی ایران در استودیوی شبکه سه، دیدار آرژانتین و بوسنی را گزارش کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، اولین بازی ایران با نیجریه است و امشب (دوشنبه) 26 خرداد ماه ساعت 23 و 30 دقیقه به وقت تهران از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

با احتساب حضور مزدک میرزایی در ایران، انتظار گزارش اولین دیدار تیم ملی کشورمان در جریان جام‌جهانی 2014 توسط این گزارشگر از برزیل غیرمحتمل به نظر می‌رسد.

هر چند پیش‌بینی می‌شود مزدک میرزایی و کاروان شبکه سه با حضور در برزیل به بازی‌های دوم و سوم ایران در جام‌جهانی برسند و بینندگان ایرانی شاهد گزارش این بازی‌ها توسط گزارشگری در استادیوم محل برگزاری بازی‌ها باشند.

بر اساس این گزارش، دومین دیدار ایران از بازی‌های جام‌جهانی روز شنبه، 31 خرداد ماه با آرژانتین خواهد بود. زمان پخش دیدار ایران و آرژانتین نیز ساعت 20 و 30 دقیقه از شبکه سه سیما خواهد بود.

سومین دیدار ایران از بازی‌های جام جهانی نیز چهارشنبه، چهارم تیر ماه با بوسنی هرزگوین خواهد بود. این دیدار ساعت 20 و 30 دقیقه به وقت ایران از شبکه سه پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، ۱۶ سال پیش جواد خیابانی برای گزارشگری بازی‌های ایران در جام جهانی راهی فرانسه شد و هشت سال قبل نیز عادل فردوسی‌پور به آلمان رفت و اکنون از مزدک میرزایی به عنوان گزارشگر اعزامی ایران به برزیل نام برده می‌شود.

/ 0 نظر / 17 بازدید