گزارشی از فیلم های هجدهم تا بیست و چهارم شبکه نمایش

شبکه نمایش این هفته ساعت 15 چند فیلم از سینمای ایرلند را در نوبت پخش قرار داده است و ساعت 21 کارنامه بازیگری کوین کاستنر را مرور می‌کند.

به گزارش جام‌جم از امروز تا آخر هفته به ترتیب فیلم‌های پلیس گشت، تنها در موج، مغازه عتیقه فروشی، مسیر ایرلندی، پای چپ من، به نام پدر و جزیره گنج از تولیدات سینمای کشور ایرلند از شبکه نمایش پخش می‌شود.

شنبه ساعت 21 فیلم «دشت باز» تولید سال 2003 آمریکا و مدت زمان آن 139 دقیقه است. کوین کاستنر، تهیه‌کننده، کارگردان و بازیگر این فیلم است که داستان آن در غرب وحشی روی می‌دهد. فیلمنامه را کرگ استورپر براساس رمان «مردان دشت باز» اثر لورن پین نوشت و رابرت دووال و آنت بنینگ از دیگر بازیگران فیلم هستند.

فیلم سنجاقک ماجراهای این فیلم 104 دقیقه‌ای درباره دکتر جو دارو است که همسرش امیلی در یک سانحه رانندگی هنگام کار برای صلیب سرخ کشته می‌شود. جو پس از مرگ همسرش، بیشتر اوقات خود را در بیمارستان می‌گذراند. او می‌فهمد کودکان سرطانی، نزدیک زمان مرگشان، امیلی را می‌بینند که می‌خواهد چیزی بگوید. جو می‌کوشد بفهمد خواسته همسرش چیست. او به محل سانحه می‌رود و حقیقتی را درمی‌یابد. این فیلم که ساخته تام شدیاک در سال 2002 است با سرپرستی محمود قنبری و گویندگی خسرو خسروشاهی به جای کوین کاستنر دوبله شده است.

فیلم با گرگ‌ها می‌رقصد روز دوشنبه پخش می‌شود و روز سه‌شنبه فیلم تسخیرناپذیران به نمایش در می‌آید. این فیلم را برایان دی پالما کارگردانی کرده است و رابرت دنیرو، شون کانری و کاستنر در این فیلم بازی می‌کنند. فیلم سیلورادو روز چهارشنبه پخش می‌شود و روز پنجشنبه علاقه‌مندان به آثار کوین کاستنر می‌توانند فیلم محافظ را تماشا کنند. روز جمعه هم فیلم دنیای کامل به نمایش درمی‌آید. دنیای کامل را کلینت ایستوود کارگردانی کرده است. در این فیلم کلینت ایستوود، کاستنر و لارا درن نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.

کوین کاستنر، متولد سال 1955 در ایالت کالیفرنیاست. او با ساخت و بازی در فیلم با گرگ‌ها می‌رقصد، جایزه اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردان را از آن خود کرد.


/ 1 نظر / 19 بازدید
محمد مهدی

وبلاگ بنده به آدرس جدید انتقال داده شد آدرس قدیمی:www.advice,blogsky.com آدرس جدید :www.pollsima.blogfa.com