پخش فصل دوم اولین سریال اینترنتی ایران آغاز می‌شود

فصل دوم اولین سریال اینترنتی ایران با عنوان «نفوذ» از یکشنبه 29 دی ماه مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) عرضه می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، فصل دوم اولین سریال اینترنتی ایران با عنوان «نفوذ» از یکشنبه 29 دی ماه مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) برای دانلود رایگان بر روی وب سایت این سریال به نشانی http://3rial.tv/ بارگذاری می شود.

داستان این فصل در ادامه فصل قبل بوده و مبحث جوانان و اینترنت در کنار ماجرایی پلیسی است که امنیت فضای مجازی کشور را به مخاطره می اندازد.

 گارگردانی این سریال توسط «آرش تیمورنژاد» انجام گرفته و بازیگرانی چون نفیسه روشن، علیرام نورایی، پندار اکبری، روشنک عجمیان، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، کاوه آهنگر، محمود مقامی و آزاده ریاضی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

تهیه کنندگی سریال نفوذ را موسسه فرهنگی رسانه ای آفتاب بر عهده داشته و بهاران فیلم مجری طرح آن بوده است.

فصل دوم سریال نفوذ در 12 قسمت 10 دقیقه ای طراحی شده و روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته قسمت های جدید آن بر روی اینترنت قابل مشاهده است.

گفتنی است فصل اول این سریال بیش از یک میلیون بازدید کننده بر روی سایت خود داشته و حدود 200 سایت فارسی زبان دیگر نیز نفوذ را برای دانلود در صفحه اصلی خود قرار داده بودند.

/ 0 نظر / 55 بازدید