«عملیات ۱۲۵» از شبکه سحر پخش می‌شود

مجموعه تلویزیونی «عملیات ۱۲۵» برای پخش از سیمای بوسنیایی شبکه سحر آماده شده است و به زودی روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجموعه تلویزیونی «عملیات125» به سرپرستی سعید دیانتی برای پخش از سیمای بوسنیایی این شبکه به بوسنیایی زیرنویس شده و به زودی در جدول پخش این شبکه قرار خواهد گرفت.

متون «عملیات 125» را عادل حاج محمد بگوویچ ترجمه و ندیم بگوویچ ویراستاری کرده و فریده احدزاده نیز اپراتوری زیرنویس این مجموعه را انجام داده است.

سری سوم سریال «عملیات 125» در ۲۶ قسمت دارای دو فصل است که مسعود آب‌پرور موفق شد در ۱۷ قسمت ساخت فاز اول آن را به پایان برساند و فاز دوم آن نیز بار دیگر به بهروز افخمی سپرده شد. سری نخست این مجموعه را بهروز افخمی، سری دوم را محمدرضا آهنج و فاز اول سومین سری را مسعود آب‌پرور کارگردانی کرده‌اند و داود هاشمی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی است.

این سریال تلویزیونی که نمایشگر عملیات  گروه آتش نشان125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران است، علاوه بر نمایش عملیات های اطفای حریق، به زندگی شخصی آتش نشانان نیز می پردازد.

در این مجموعه، عبدالرضا اکبری، ایمان صفا، امیررضا دلاوری، مجید مشیری، کاوه خداشناس، مجتبی رجبی معمار، افشین سنگ‌چاپ، محمد رفیعی، حمید جدیدی، بیتا سحرخیز، مرجان شکوفکی، محمد عمرانی، شیوا خسرومهر، محمد بزرگمهر، متین سادات ستوده، مهرداد فلاحتگر، فاطمه طاهری، مجید معافی، فرحناز منافی‌ظاهر، مجید رحمتی، بیوک میرزایی و... به ایفای نقش پرداختند.

/ 6 نظر / 53 بازدید
الهه

من تا حال شبکه سح رو تو دیجیتال ندیدم؟!

الهه

آهان فهمیدم ممنون میشه یه سئوال بپرسم در مرد ماهواره س

الهه

عید رفته بودیم لاهیجان که میشه همون شمال روز آخر من ساعت 10 صبح شبکه آی فیلم جومونگ رو دیدم دوبله فارسی بود من همین جوری مونده بودم اون شبکه عین شبکه آی فیلم دیجیتال بود بعد می خواستیم ماهواره بخریم ولی چون برنامه های بعدی داشت دیجیتال خریدیم منم فکر کردم که شبکه آی فیلم داره جومونگ رو میده؟!ولی اشتباه می کردم؟!

الهه

وقتی شما پاسخ نمی دادین خوب من حوصله م سر می رفته؟!!!!!

الهه

باشه راستی امروز ساعت 7:55 تا 7:59 دقیقه شبکه تماشا بروس لی رو معرفی کرد شما هم دیدید؟!