افتتاح همزمان چند شبکه رادیویی بعد از نوروز

 

معاون صدا پخش آزمایشی شبکه‌های مختلف را حرفه‌ای‌ترین روال برنامه‌سازی دانست و اعلام کرد احتمالا پس از عید شبکه‌هایی چون خانواده، صبا و گلچین رسما افتتاح می‌شوند.

محمدحسین صوفی معاون صدا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه‌ترین اقدامات این معاونت در سانه ملی توضیح داد: ما شبکه‌های گلچین و صبا را آزمایشی راه‌اندازی کرده‌ایم و انشالله افتتاح رسمی آن به زودی رخ خواهد داد. تا به حال شبکه‌هایی چون خانواده، کتاب، فصلی، صبا و گلچین قابل دریافت هستند و امیدوار هستیم با توسعه فرستنده‌ها، رسما شبکه‌ها را افتتاح کنیم.

وی درباره زمان تحقق یافتن این وعده اظهار کرد: انشالله بعد از عید این اتفاق می‌افتد. مهم این است که حالا هم مردم به راحتی این شبکه‌ها را دریافت می‌کنند.

معاون صدا تأکید کرد: پخش آزمایشی به این دلیل است که برنامه‌های تولید شده ما متناسب با ذائقه مخاطب است و ما توانسته‌ایم به نیاز مخاطبان پاسخ دهیم. حرفه‌ای‌ترین روال برنامه‌سازی این است که ما بتوانیم متناسب با بازخوردی که از مردم می‌گیریم برنامه داشته باشیم.

صوفی در پایان تصریح کرد: یکی از راه‌های تحقق این امر، پخش آزمایشی و دریافت بازتاب‌های مردم است. ما باید بدانیم آیا مخاطبان با برنامه‌های یک شبکه تازه ارتباط برقرار کرده‌اند؟ دانستن نظرات مردم به ما کمک می‌کند متناسب با خواسته‌های شنوندگان برنامه‌ریزی و برنامه‌سازی کنیم و با افتتاح رسمی همان روال را ادامه دهیم.

/ 1 نظر / 20 بازدید

بجای این چیزای بی مصرف بهتره چندتا نانوایی زده بشه به مردم گرسنه ای همچون من نان شب داده شود.