پخش مستند جذاب (من بروسلی هستم)

به گزارش روابط عمومی سیما ، مستند جذاب و دیدنی «من بروسلی هستم» ساخته پت مک کورماک و محصول سال 2011 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

در این مستند استادان بزرگ هنر های رزمی، قهرمانان، بازیگران، کارگردانان و تهیه کنندگان بزرگ تجارت سرگرمی احساسات، خاطرات و راز های بین خود و این هنرمند و ورزشکار بزرگ را بازگو می کنند. مصاحبه هایی با افرادی که زندگی، سابقه و اعتقادات خود را مدیون این «پدر هنر های رزمی سینما» و صحنه هایی بکر به همراه عکس های شخصی تمرینات و مسابقات او شما را به دنیای ناشناخته و اسطوره ای بروس لی وارد می کند.

بروس لی یکی از شناخته شده ترین پیش رو های هنر های رزمی در سینما و دیگر اشکال هنری است. وی که در نوامبر ۱۹۴۰ متولد شده است، استاد هنرهای رزمی، بازیگر فیلم های رزمی، فیلسوف و بنیانگذار سبک جیت کان دو (Jeet Kune Do) است. او به عنوان تاثیر گذارترین رزمی کار قرن بیستم و همچنین پدر دو بازیگر به نام های براندون لی و شانون لی شناخته می شود.فیلم های تولید هالیوود که او در هنگ کنگ بازی کرد، موجب ارتقای سطح فیلم های رزمی هنگ کنگ شد و تحسین عامه را برانگیخت و موجی از علاقه مندی به فیلم های هنرهای رزمی چینی را در جهان غرب به وجود آورد. کارگردانی و جو فیلم های او، هنرهای رزمی و فیلم هنرهای رزمی را در هنگ کنگ و بقیه جهان تغییر داد.

«من بروسلی هستم» جمعه ، 4 بهمن ماه، ساعت 16 از شبکه مستند سیما پخش می شود.

/ 0 نظر / 13 بازدید