تغییر ساعت پخش در چشم باد در شبکه شما

زمان پخش سریال "در چشم باد" در شبکه شما از ساعت 24 به 22 تغییر یافت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه تلویزیونی «در چشم باد» اولین سریال دو زبانه شبکه «شما» که پخش آن به دو زبان فارسی و کردی از 28 دی ماه از این شبکه آغاز شد و هرشب ساعت 24 به روی آنتن می‌رود .

به‌دنبال درخواست مخاطبان شبکه شما مبنی بر تغییر ساعت پخش آن ، این مجموعه از این پس ساعت 22  از شبکه شما پخش و تکرار آن نیز ساعت 16:30 روز بعد از همین شبکه پخش می‌شود .

سریال تاریخی «در چشم باد»، وقایع سیاسی و اجتماعی سه دوره از تاریخ در سال‌های 1300، 1320و 1360 را بررسی می‌کند که دوره اول پایان دوره قاجار و دوره پهلوی، دوره دوم جنگ جهانی دوم و دوره سوم یک دوره زمانی خاص در بعد از انقلاب اسلامی ایران را که دوره فتح خرمشهر است، در بر می‌گیرد.

مجموعه تلویزیونی «در چشم باد» به تهیه‌کنندگی مسعود جعفری‌جوزانی و عباس اکبری در50 قسمت 50 دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است. «در چشم باد» قصه زندگی خانواده‌ای‌ست که رویدادها و لحظات تلخ و شیرین زندگی‌شان از دوره قیام میرزا کوچک جنگلی تا آزادسازی خرمشهر در آن به تصویر کشیده می‌شود، قصه از زمانی آغاز می‌شود که میرزا کوچک خان جنگلی، در گیلان اعلام جمهوری می‌کند و با این اقدام دوران پر حادثه تاریخ معاصر ایران آغاز می‌شود. در این سریال زیبا بازیگرانی چون، پارسا پیروزفر، اکبر عبدی، کامبیز دیرباز، سعید نیک‌پور، سحر جعفری جوزانی، لاله اسکندری، ستاره صفرآوه، رضا شفیعی جم، فخرالدین صدیق شریف، جهانگیر الماسی، محمود پاک نیت، محمدرضا هدایتی، هومن سیدی و… ایفای نقش کرده‌اند .

/ 0 نظر / 78 بازدید