خرید شب عید، مصلی بزرگ تهران، شبکه بازار

شبکه بازار روز ششم اسفند از مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران دور دوم عرضه مستقیم مواد غذایی، شوینده و بهداشتی را به صورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بازار، بالغ بر 150 غرفه ی مواد غذایی، شوینده و بهداشتی متشکل از شرکت های معتبر تولیدی و توزیعی؛ بازارچه ای به وسعت 5هزار متر مربع برای مصرف کنندگان تشکیل داده که بدون واسطه خرید نمایند و در آن محصولاتی همچون خشکبار، برنج، انواع کنسرو، محصولات سلولزی و بهداشتی همچنین چای، ماکارونی، حبوبات، و انواع شوینده ها عرضه می شود.

بر همین اساس دوربین های برنامه نمای بازار روز ششم اسفند در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران مستقر شده و این بازارچه را برای تماشای مخاطبان شبکه بازار در جای جای کشورمان پوشش تصویری می دهند.
پخش مستقیم از این نمایشگاه در روز ششم اسفند یکبار صبح از ساعت11 تا 12و بار دیگر بعد از ظهر از ساعت 14:30 تا 15:30 در جدول پخش برنامه های شبکه ی بازار قرار گرفته است.
روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 44966100-021 و سامانه پیامک 1000010 آماده دریافت نظر ها و دیدگاه های مخاطبان گرامی در رابطه با برنامه های این شبکه است.

/ 0 نظر / 50 بازدید