نه سیم خاردار از شبکه نسیم

مجموعه طنز تلویزیونی «نه! سیم خاردار» از تازه‌ترین تولیدات شبکه تلویزیونی نسیم است که به مدت ۱۳ هفته جمعه شب‌ها میهمان خانه مخاطبان سیما خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، سازندگان مجموعه «نه! سیم خاردار» در بخش‌های کوتاه و متنوع، انواع ساختارهای انیمیشن، عروسکی، موشن گرافیک و نمایشی را آزموده‌اند که برای لحظاتی لبخند شادی بر لبان بینندگان شبکه نسیم بنشانند.

امیرعلی نبویان که پیشتر در برنامه مزه غذای ایرانی توانسته توجه و علاقه تعداد زیادی از بینندگان سیما را به خود جلب کند اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

یکی از بخش‌های برنامه «نه! سیم خاردار» آیتم «هورا ! هورا» است که ماجراهای سه تروریست تکفیری را به تصویر می‌کشد. این بخش با تکنیک عروسکی تولید شده است.

بخش دیگر برنامه با عنوان " سجل نامه " در هر قسمت ، به معرفی یکی از چهره های تاریخ هنر و اندیشه  اختصاص دارد که به موازات خنده و سرگرمی ، اطلاعاتی از زندگی و افکار این چهره ها به مخاطبان ارائه می‌کند.

آیتم انیمیشن «واکنش شهروندان» بخش دیگری از برنامه «نه! سیم خاردار» است که در قالب مقایسه میان تیپ‌هایی کاریکاتوری از جامعه، نحوه مواجهه افراد با موقعیت‌های مشابه را به چالش می‌کشد.

این برنامه از فناوری‌های نوین رسانه در به کارگیری استودیوی مجازی و جلوه‌های ویژه رایانه ای در تولید بخش های مختلف استفتده می کند.

«نه، سیم خاردار» به تهیه‌کنندگی عبدالحسین رجبی فروتن هر هفته جمعه‌ها ساعت 20 از شبکه نسیم پخش و دوشنبه‌ها در همان ساعت تکرار می‌شود.

/ 2 نظر / 34 بازدید
محمود

چه فاهده ای که ما شهرستانیها نداریم این شبکه نسیم هرچه برنامه جدید بسازند و نشون بدن ما که نبینیم فاهده ای داره ایا از این شبکه خبری نشد باید این شبکه بازار را حذفش کنید بجاش نسیم را بزارید

mostafa

نه خداوکیلی . شبکه های العالم و پرس تی وی رو کی نگاه میکنه تو ایران !! فقط مونده هیسپان تی وی رو هم بیارن رو فرستنده های داخلی :|