سال تحویل 93 از قاب تلویزیون

پرونده برای ماندگارهای طنز

ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه آموزش هم به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی پخش می‌شود. قمیشی در این باره به جام‌جم گفت: ویژه‌برنامه تحویل سال این شبکه به مدت پنج ساعت خواهد بود و از ساعت 17 تا 22 پخش می‌شود. در این برنامه طنزپردازانی که به مرحله نیمه‌نهایی و نهایی برنامه قندپهلو راه‌پیدا کرده‌اند، مهمان برنامه هستند.

وی ادامه داد: ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه آموزش با دیگر شبکه‌های تلویزیونی که بدرستی از ظرفیت چهره‌های سینمایی، تلویزیونی و ورزشی استفاده می‌کنند، تفاوت دارد. ما به‌هیچ‌وجه از چهره‌های هنری و ورزشی دعوت نخواهیم کرد و مهمانان ما طنزپردازان عرصه مکتوب اعم از شاعران، نثرنویسان، طراحان و کاریکاتوریست‌ها هستند.

این تهیه‌کننده عنوان کرد: توجه به محیط‌زیست و ترویج سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی از محور‌های اصلی ویژه‌برنامه تحویل سال است.

تحویل سال با «گوشه دل تهرون»

شبکه تهران هم برای سال تحویل برنامه «گوشه‌دل‌تهرون» را در دست تولید دارد. این برنامه را رامبد جوان کارگردانی می‌کند. روز یکشنبه علی دارابی، معاون رسانه ملی در امور تلویزیون از پشت صحنه این برنامه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دارابی در این مراسم از تدارک گسترده صدا و سیما برای لحظه تحویل سال و همچنین برنامه‌های نوروزی رسانه ملی در شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی خبر داد و گفت: برخی از شبکه‌ها از بیست‌وهشتم اسفند به استقبال سال نو می‌روند و برخی از شبکه‌ها نیز از بیست‌ونهم اسفند برنامه‌های سال تحویل خود را آغاز‌می‌کنند.

دارابی برنامه گوشه دل تهرون را یک نوآوری در تولید برنامه‌های نوروزی و لحظه تحویل سال دانست و گفت: شبکه تهران نزدیک به 12 ساعت برنامه تولیدی را از ساعت 10 صبح بیست‌ونهم اسفند تا 10 شب پخش می‌کند.

وی تاکید کرد: برنامه‌های نوروز امسال به لحاظ کمی و کیفی جهش خوبی داشته و علاوه بر مستند‌های جذاب، برنامه‌های زنده و تولیدی درباره گردشگری در تهران و ایران، بیش از 120 فیلم سینمایی را که بیشتر آنها برای اولین‌بار پخش می‌شود، برای پر کردن ایام فراغت هموطنان آماده پخش کرده‌ایم.

/ 0 نظر / 15 بازدید