آن‌سوی نیمکت شبکه ورزش سیما یک‌ساله شد

برنامه «آن‌سوی نیمکت» شبکه ورزش سیما که با رویکرد تاریخی، فرهنگی و جامعه‌شناسانه اتفاقات فوتبال جهان را بررسی می‌کند، یک‌ساله شد.

  به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، ویژه برنامه یک‌سالگی «آن‌سوی نیمکت» پنجشنبه، 5 دی ماه بعد از دیدار منچستر سیتی لیورپول و حدود ساعت 23 میهمان بینندگان شبکه ورزش خواهد شد.


پورکیانی، تهیه‌کننده برنامه گفت: در این ویژه برنامه رخدادهای سال 2013 دنیای فوتبال، اتفاقات مهم باشگاهی و ملی یک سال گذشته به همراه درخشش و افول بازیکنان شاخص جهان فوتبال مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین به اتفاقات تلخ و رفتگان فوتبال جهان نیز اشاره خواهد شد؛ ضمن اینکه کلیپ‌هایی که مورد توجه بینندگان بوده و درخواست بازپخش آن را داشته‌اند در ویژه برنامه یک سالگی آنسوی نیمکت پخش می شود.

اجرای سری اول برنامه آن‌سوی نیمکت بر عهده رضا جاودانی و در دوره دوم بر عهده مهدی احمدی بوده است که در ویژه برنامه این هفته اجرای مشترک را شاهد خواهیم بود.

کارشناس و محقق ثابت برنامه دکتر حمیدرضا صدر است. تهیه‌کنندگی آن‌سوی نیمکت را علی پورکیانی بر عهده دارد. برنامه آن‌سوی نیمکت پنجشنبه هر هفته از آنتن شبکه ورزش پخش می شود.

/ 0 نظر / 15 بازدید