دو سریال جدید کره‌ای در انتظار آنتن پخش شبکه ۳ سیما

جومونگی دیگر در راه است

دو سریال کره‌ای «افسانه خورشید و ماه» و «سرزمین آهن» مراحل آماده‌سازی برای پخش از آنتن شبکه ۳ سیما را پشت سر می‌گذرانند.

به گزارش شبکه ایران، اختصاص یک باکس اصلی شبکه تماشا به سریال‌های کره‌ای و استقبال از بازپخش سریال‌هایی چون «جواهری در قصر» نشان می‌دهد که همچنان سریال‌های کره‌ای جزو پرطرفدارترین برنامه‌های تلویزیون است. در حالی که بازپخش سریال «افسانه جومونگ» به تازگی از شبکه تماشا آغاز شده است، مدیر شبکه ۳ سیما در نشست خبری مدیران این شبکه از پخش جومونگی جدید با عنوان «سرزمین آهن» خبر داده است.


اما این بار جومونگ (قهرمان داستان) یک زن است که چه شیرا بازیگر سریال «امپراتور دریا» نقش آن را ایفا کرده است. البته سریال «سرزمین آهن» با عنوان اصلی «امپراطور آهن» تنها به دلیل پیگیری داستان سلسله گوگوریو لقب جومنگ ۴ را گرفته است وگرنه سریالی با این عنوان تاکنون تولید نشده است. این سریال ۷۸ قسمتی محصول ۲۰۰۹ بوده و کیم سو اون ، کیم سوک هون و شین ائ دیگر بازیگران شخصیت‌های محوری داستان هستند.

 

داستان این مجموعه مربوط  به سومین ملکه عصر گوریوست که بر علیه مردم تانگیوسیک از مانچوریا می‌جنگد تا بتواند سرزمین‌های قدیم را احیاء کند. بانو سانگدوک (چه شیرا) در جوانی بیوه شاه می‌شود و برادرش به سلطنت می نشنید.این اتفاق مصادف با زمانی است که دشمنی گوریو و گوگوریو بیشتر شده و تلاش های سانگدوک برای بیرون کردن دشمنان از مناطق شمالی کشور، منجر به تهدید وی از جانب شاه (برادرش) می شود.شاه برای تحت فشار قرار دادن سانگدوک تنها فرزند پسری او را نزد خود نگه می دارد و دیدار مادر و فرزند را قدغن میکند….بعد از مدتی شاه که فرزند پسری ندارد و مجبور شده خواهرزاده خود را به عنوان ولیعهد انتخاب کند، دوباره ازدواج می‌کند تا اینکه….

 

«افسانه خورشید و ماه» از دیگر تولیدات کره جنوبی است که در این نشست به عنوان یکی از سریال‌‌های جدید این شبکه مطرح شد. این درام تاریخی نیز محصول ۲۰۱۱ شبکه mbc بوده و در زمان پخش در این کشور طرفداران زیادی داشته است. «افسانه خورشید و ماه» داستان زندگی عاشقانه ولیعهد جوان کشور (لی هون) و همسرش وول را روایت می‌کند که با دسیسه‌چینی ملکه مادر و وزیر دربار، وول محکوم به مرگ می‌شود و...
در این سریال ۲۰ قسمتی جانگ ایل وو که پیش از این سریال «بازگشت ایلجیما» با بازی او را از آنتن شبکه ۳ سیما شاهد بوده‌ایم به همراه کیم سو هیون و هان گا این ایفاگر نقش‌های اصلی هستند

/ 13 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهه

حسین چرا به نظرم این پاسخ رو دادی؟!

الهه

چرا نظرم ثبت نشده؟!

الهه

نمی دونم فقط می دونم اسم شهرم تهرانه؟!

الهه

نمیخوای جواب بدی نه؟!

الهه

حسین من تو مطلب سریال های نو در شبکه تماشا 32 تا بهت نظر دادم از اون موقع به بعد بازم بهت می دادم ولی ثبت نمی شد چون تو پاسخ نمی دادی؟!

الهه

باشه اگه تو اون مطلبت نظر بدم جواب میدی>!

زرا

[ماچ][قلب]افسانه ماه وخورشید کی از شبکه 3 پخش میشه

یه ایرونی

ای بابا خسته شدیم از بس صبر کردیم.میخوان یه سریال کره ای بزارن پدر ادمو در میارن.یادمه اخرای تابستون خبر تموم شدن دوبله ی این سریال پخش شد ولی هنز پخش نشده.بعد میگن چرا سریالای کره ای رو زیرنویس میخرین نگاه میکنین تلویزیون ایران که میزاره.