پخش سریال کره‌ای ((امپراطور دریا)) از تماشا

سریال کره‌ای «امپراطور دریا» از دوشنبه، هفتم بهمن ماه از شبکه تماشا پخش می شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، «امپراطور دریا» نام سریالی است که در سال ۲۰۰۴ میلادی از شبکه کی.بی.اس کشور کره جنوبی پخش شد. این سریال سال ۱۳۸۶ از شبکه سوم به روی آنتن رفت.

این مجموعه‌ کره‌ای با تم درام و کمی رزمی همراه با جلوه‌های ویژه خارق‌العاده که محصول سال ۲۰۰۴ کشور کره‌جنوبی است، در ۵۱ قسمت ۷۰ دقیقه‌ای توسط شبکه KBS تولید شده است.

داستان سریال درباره برده‌ای به نام گونگ‌بوک است که به همراه دوستش جانگ نیون سختی‌های زیادی را متحمل می‌شود. دزدان دریایی پدرش را می‌کشند. بعدها او تحت تعلیم فردی به نام یوم جانگ قرار می‌گیرد و پس از آمادگی نسبی در هنرهای رزمی، در مسابقات انتخابی محافظان بانو جمی شرکت می‌کند. بانو جمی از اشراف زادگان و ثروتمندان به حساب می‌آید و یک تاجر سیاست‌مدار است. سرانجام گونگ بوک به عنوان محافظ بانو جمی به استخدام وی در می‌آید. گونگ بوک عاشق دختری به نام جانگ هوآ می‌شود. از طرفی یوم جانگ (همان دزد دریایی مبارز و دلیری که هنرهای رزمی را در دوره نوجوانی به گونگ بوک آموخت) نیز عاشق بانو جانگ هوآ می‌شود . بانو جانگ هوآ از کودکی که پدرش را از دست داد (پدرش را یوم جانگ در هنگام حمله دزدان دریایی به قتل رساند) تحت سرپرستی بانو جمی بوده است. گونگ بوک که به جمع محافظان بانو جمی پیوسته بود…

این سریال از روز دوشنبه (7 بهمن ماه){به نقل از شبکه تماشا از نهم بهمن} ساعت 22 از شبکه تماشا پخش می‌شود.

برای دریافت جدول پخش سریال های شبکه تماشا به لینک زیر بروید:

http://digitaltv2.persianblog.ir/post/238/

/ 3 نظر / 98 بازدید
محمد

سلام. خیلی از زحماتتون ممنون. فقط تو رو خدا کیفیت سریال امپراطور دریا رو یه کم بالا ببرید.

زینب

فیلم خیلی خوبیه!!!!!

مهشید

مسخره این که عکس امپراطورباد هاست امپراتور دریارو باید میذاشتی فرمانروا جانگ بوگو