شبکه تماشا گوی رقابت را در سریال های طنز از شبکه نسیم برده است

شبکه «تماشا» با قراردادن دو مجموعه تلویزیونی طنز در جدول پخش خود، پخش سریال‌های طنز را‌ آغاز کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، مجموعه طنز «خانه اجاره‌ای» به کارگردانی رامین ناصر نصیر، شاهد احمدلو و تهیه ‌کنندگی محسن چگینی و سریال «گاو صندوق» به کارگردانی مازیار میری از آنتن شبکه تماشا برای مخاطبان پخش خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه تماشا، مجموعه طنز ،«خانه اجاره ای» که از شبکه سه پخش می‌شد، از چهارشنبه 10 مهر ماه هر شب ساع 21:00 از آنتن شبکه تماشا به مخاطبان عرضه می‌شود.

خانه اجاره‌ای با بازی مهران غفوریان، ارژنگ امیرفضلی، بیژن بنفشه‌خواه، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، حمید لولایی و بهنوش بختیاری می باشد.

محمد کاشانی و حمید رحیمی‌نادی تهیه‌کنندگی «خانه اجاره‌ای» را بر عهده دارند و نویسندگانی چون پریسا شمس، جمیله دارالشفایی، محمدرضا عرفانی، حمید برزگر و پوریا کاکاوند با کوروش نریمانی در نگارش فیلمنامه همکاری داشته‎اند.

داستان‌های این سریال در یک مجموعه مسکونی که چند خانواده مختلف با مختصات و ویژگی‌های خاص خود زندگی می‌کنند، اتفاق می‌افتد. زندگی هر کدام از خانواده‌های این مجتمع، تحت تاثیر ماجراهای روزمره قرار می‌گیرد که اگرچه وقوع‌شان دور از ذهن نیست، اما تبعاتی دارد که فضایی شیرین و طنزآلود پدید می‌آورد.

همچنین قرار است شبکه تماشا از 14 مهر مجموعه طنز اجتماعی «گاو صندوق» به کارگردانی مازیار میری از  ساعت 19 به روی آنتن ببرد.

گاوصندوق نخستین سریال تلویزیونی مازیار میری است. این سریال روایتی طنزآمیز از دنیای خلافکاران و تلاش آنها برای دستیابی به پول دارد. در آذر 1388  از شبکه سوم پخش شده است.

 

/ 0 نظر / 21 بازدید