شبکه ورزش دوساله شد

مدیر شبکه ورزش سال 93 را به واسطه در پیش بودن بسیاری از رویدادهای مهم ورزشی در سطح جهان و آسیا برای شبکه ورزش سال مهمی ارزیابی کرد و ادامه داد: شبکه ورزش امسال با انعکاس بسیاری از مسابقات مهم، به بلوغ رسانه‌ای خواهد رسید و تلاش می‌کنیم تا مخاطبان را راضی نگه داریم.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، صادقی - مدیر شبکه ورزش سیما - در آستانه‌ دومین سالگرد شبکه ورزش گفت: شبکه ورزش سیما از جمله شبکه‌های تازه‌تاسیس است که با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد، رویدادهای مهمی را پوشش و در معرض دید مخاطبان قرار داده است. با راه‌اندازی این شبکه بخش قابل توجهی از نیازهای نسل جوان امروز کشور در حوزه ورزش تامین شد.

وی افزود: پخش زنده مسابقات کم‌نظیر فرمول یک، لیگ بسکتبال اروپا، المپیاد ورزشی، فوتبال‌های اروپا، والیبال و فوتبال ساحلی بین قاره‌ای جهان و سایر رویدادهای مختلف ورزشی دنیا و همچنین پخش زنده مسابقات مختلف داخلی، شبکه ورزش را به شبکه‌ای پرتحرک، پویا، همگام با رویدادهای روز ایران و جهان تبدیل کرده است.

مدیر شبکه ورزش سیما اظهار کرد: در طول یک سال گذشته با تولید برنامه‌های موفقی چون فوتبال 120، لیگ یک، آن‌سوی نیمکت، حرکت از نو، میدان، روزی روزگاری، روح پهلوانی، موج روز به روز مخاطبان بیشتری یافت و آمار پیامک‌های چشمگیر این برنامه‌ها نوید بخش روزهای خوش‌آینده است.

صادقی ادامه داد: صداوسیما برای پوشش مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 طبق روال گذشته برنامه‌های بسیاری را تدارک دید، شبکه ورزش سیما نیر به عنوان شبکه‌ای تخصصی برنامه‌های مختلفی را تولید و پخش کرد.

وی درخصوص برنامه‌های جام جهانی اعلام کرد: فوتبال همیشه جذاب و پرحاشیه بوده و به یک نیاز اجتماعی تبدیل شده است در این راستا، شبکه ورزش نیز برای جذب و رضایت مخاطبان، تلاش مضاعفی کرد و در برنامه‌هایی مانند «یک جهان یک جام» به پخش زنده 13 مسابقه پرداخت. ویژه برنامه‌های غیره‌منتظره، برازوکا و جام 20 نیز اخبار، اطلاعات، حاشیه‌ها و نقد و تحلیل مسابقات جام جهانی را در اختیار بینندگان قرار داد.

مدیر شبکه ورزش در پایان تاکید کرد: شبکه ورزش، شبکه‌ای است که مردم شریف ایران در آینده نزدیک بیشتر از آن خواهند شنید؛ چرا که، همکارانم برآنند تا با استفاده از تجربه‌های قبلی رویدادها و اتفاقات ورزشی را به بهترین شکل به مخاطبان عرضه کنند.

/ 0 نظر / 16 بازدید