افتتاح فرستنده دیجیتال جوانرود و پاوه

با استقرار فرستنده دیجیتال تلویزیون در جوانرود پس از ماه ها انتظار، سرانجام پخش و دریافت شبکه های دیجیتال صدا و سیما در این شهرستان آغاز شد.

همزمان با دهه فجر دو فرستنده دیجیتال در شهرستان های پاوه و جوانرود افتتاح شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار جوانرود گفت: راه اندازی این فرستنده از مطالبات اساسی مردم این شهرستان بود که این مهم با پیگیرهای مستمر مسوولان شهرستان و استان کرمانشاه محقق شد.
ˈمصطفی عظیمیˈ افزود: راه اندازی این فرستنده هدیه ارزشمندی به مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه جوانرود است که مردم این شهرستان از برنامه های رادیو و شبکه های دیجیتال سیما بهره مند شدند.

 

وی اظهار کرد: با راه اندازی این فرستنده مردم جوانرود قادر خواهند بود تا 20 شبکه ملی و سراسری و 16کانال رادیویی که بر روی فرستنده های دیجیتال صدا و سیما پخش می شود را دریافت کنند.

عظیمی خاطرنشان کرد: دسترسی و دریافت شبکه های دیجیتال صدا و سیما در جوانرود برای کسانی که در منازل خود تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی جدید مجهز به سیستم دیجیتال دارند بصورت مستقیم امکان پذیر است و سایر مردم نیز باید گیرنده های دیجیتال مخصوص را برای دریافت شبکه های صدا و سیما خریداری کنند.

وی یادآور شد: برای راه اندازی این فرستنده دیجیتال پنج میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین همزمان با دهه فجر سیستم پخش دیجیتال شبکه‌های صداوسیما در شهرستان پاوه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پاوه, با راه‌اندازی سیستم پخش دیجیتال در پاوه ساکنان این شهر می‌توانند بیست شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی را بر روی گیرنده‌های دیجیتال دریافت کنند.

تبریک می گوییم به مردمان دو شهر جوانرود و پاوه

/ 0 نظر / 10 بازدید