پخش چهار فیلم جدید در شهریور ماه از شبکه نمایش

به گزارش روابط عمومی معاونت سیما، شبکه نمایش در رویکرد جدید فیلم‌ها و سریال‌های جدید را پخش می‌کند.
هم اکنون سریال جدید «امپراطوری چین» در حال پخش از  این شبکه می‌باشد و در تداوم همین برنامه‌ریزی، چهار فیلم جدید با عنوان های «فتح بهار» و «پرواز بر فراز جهنم»، «آرواره های 2»، «من و خرس ها» شهریور ماه برای اولین بار از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
 
*خانواده ای کوهنورد در «فتح بهار»
فیلم «فتح بهار» محصول 2014 ژاپن که شهریور ماه از شبکه نمایش پخش خواهد شد، داستانی برای دوستداران کوهنوردی و ارتفاعات پر برف است.
تورو که از کودکی به همراه پدر کوهنوردی کرده با حادثه‌ای که برای پدرش رخ می‌دهد دچار چالشی جدید در زندگی و کوهنوردی می‌شود.
دایساکو کیمورا کارگردان «فتح بهار» که پیش از این نیز فیلم «کوهستان تسوروگیداکی» را با موضوع کوهنوردی ساخته، همین دو اثر نشان دهنده علاقه این کارگردان به کوهستان و کوهنوردی است.
*جدال هواپیما و آتشفشان در «پرواز بر فراز جهنم»
هواپیماها و سفرهای هوایی از جمله موضوعاتی است که کارگردان‌های زیادی به آن علاقه نشان داده‌اند. داستان فیلم «پرواز بر فراز جهنم» محصول 2014 آمریکا، در مورد برخورد هواپیمای مسافربری با توده‌های خاکستر و فوران آتشفشان است. این فیلم اثری از جیمز کاندلیک است که بیشتر در ژانر اکشن و دلهره فعالیت داشته است. دین کین و رابین گیونز در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند. این فیلم که هم اکنون در مرحله دوبله است، شهریور ماه از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
 
*ادامه ای بر فیلم موفق «آرواره‌ها» اسپیلبرگ
قسمت اول فیلم «آرواره‌ها» ساخته استیون اسپیلبرگ یکی از معروف‌ترین فیلم‌های ژانر دلهره‌ای تاریخ سینماست که برنده سه جایزه اسکار نیز شد. قسمت دوم فیلم «آرواره‌ها» سه سال بعد از فیلم نخست و به کارگردانی ژانت سوارس ساخته شده است.
در این فیلم نیز داستان حول حمله کوسه‌ای عظیم الجثه به انسان‌ها می‌چرخد و روی شایدر به همراه لورین گری در آن به نقش آفرینی پرداخته‌اند.
فیلم «آرواره‌های2» با مدیریت دوبلاژ محمود قنبری دوبله شده است و در جدول پخش شهریور شبکه نمایش قرار دارد.
 
*زندگی در دل طبیعت با «من و خرس‌ها»
فیلم «من و خرس‌ها» از ساخته‌های کمپانی دیزنی است، داستان مردی را روایت می‌کند که برای دور شدن از زندگی شهری قدم به طبیعت می‌گذارد و طی یک حادثه به نوعی سرپرست سه بچه خرس می‌شود. این فیلم از ساخته‌های برنارد مک ایویتی است که در دهه هفتاد میلادی همکاری‌های زیادی با کمپانی دیزنی داشت.
 پاتریک وین بازیگر نقش اصلی فیلم از هنرپیشه‌های شناخته شده آن دوران که یک بار نیز موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب شده است. این فیلم سرگرم کننده نیز در جدول پخش شهریور ماه شبکه نمایش قرار دارد.
/ 0 نظر / 21 بازدید