پخش زنده فینال لیگ قهرمانان اروپا از شبکه ورزش و اچ دی

شبکه سه سیما مسابقه والیبال میان تیم های ملی ایران و لهستان را زنده گزارش می کند و فوتبال دوستان می توانند بازی نهایی جام قهرمانان اروپا را از شبکه های ورزش و اچ دی ببینند .

شبکه سه سیما که به علت همزمانی دو مسابقه مهم جهانی ، پیش از این قرار بود بازی حساس‌ دو تیم بارسلونا و بایرن مونیخ را پخش کند ، پوشش مسابقه تیم والیبال کشورمان با تیم ملی لهستان را بر عهده گرفت و بنا شد مسابقه نهایی جام قهرمانا اروپا در شبکه اچ دی و ورزش پخش شود .

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ،میر حسینی مدیر شبکه سه درباره‌ علت جابه‌جایی پخش فینال لیگ قهرمانان اروپا و والیبال ایران و لهستان که پیشتر قرار بود به ترتیب از شبکه‌های سه و یک سیما به روی آنتن برود گفت،: با توجه به اهمیت مسابقات والیبال که در سطح ملی مطرح است ، شبکه سه سیما تصمیم گرفت مسابقه والیبال ایران و لهستان را به روی آنتن ببرد و پخش فینال لیگ قهرمانان اروپا (دیدار یونتوس و بارسلونا) به شبکه‌های دیجیتالی HD و ورزش واگذار شد.

مدیر شبکه سه بر این نکته تاکید کرد که در حال حاضر 80 درصد مخاطبان از پوشش دیجیتالی بهره‌مند هستند و می‌توانند فینال لیگ قهرمانان اروپا را از دو شبکه دیجیتال ببینند .

بازی‌های ایران در لیگ جهانی والیبال از بامداد یکشنبه شروع شد و تیم ملی والیبال ایران روز شنبه ( 16 خرداد ماه) از ساعت 23 به وقت تهران به دیدار تیم ملی والیبال لهستان می‌رود . این دیدار از شبکه سه پخش خواهد شد .

تغییر در پخش :پخش زنده والیبال از شبکه یک و پخش زنده فینال لیگ قهرمانان از شبکه 3 و اچ دی

/ 0 نظر / 17 بازدید