جشن سیما در میلاد حضرت زهرا(س)

برنامه های متفاوت ، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و ویژه برنامه های زنده امشب و فردا برنامه های اصلی شبکه های تلویزیونی را تشکیل می دهند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی برنامه های متفاوت برخی از شبکه های سراسری به مناسبت روز مادر بدین شرح است :

شبکه یک 

این شبکه به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا سلام ا... علیها ویژه برنامه های متعددی پخش خواهد شد.

ویژه برنامه "صبح بخیر ایران" از ساعت 6 تا 9 صبح  با تغییر محتوای خود و دعوت از زنان موفق از امروز شنبه و فردا ولادت حضرت زهرا (س) را گرامی می‌دارد.

برنامه "سیمای خانواده" امروز تا دوشنبه هر روز از ساعت 9:30از اولین روز هفته تا دوشنبه  ویژه ولادت حضرت زهرا پخش می‌شود و از زنان موفق در برنامه دعوت می‌کند.

برنامه "شبکه یک شبکه هر ایرانی"  امروز ساعت 16:20 با موضوع بزرگداشت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن کلیپ‌ها و ترانه‌های ویژه‌ای پخش می‌کند.

همچنین این برنامه  یک‌شنبه شب از ساعت 17:10تا 18:40 بطور زنده ویژه روز زن برنامه پخش می‌کند.

شبکه دو
برنامه «پابوس» 30 فروردین به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و روز مادر از حرم حضرت معصومه(س) روی آنتن تلویزیون می‌رود .

این ویژه برنامه شنبه از ساعت 23 و 30 دقیقه روی آنتن می رود و عبدالرضا رضوی اجرا و تهیه کنندگی آن را بر عهده خواهد داشت.

این ویژه برنامه از حرم  مطهر حضرت فاطمه معصومه  (س) در قم بصورت زنده پخش خواهد شد و تا ساعت 1 بامداد ادامه خواهد داشت .

شبکه سه 

به مناسبت روز مادر  شبکه سه فیلم تلویزیونی "کودک و مادر" محصول سال 91 سیما فیلم را شنبه 30 فروردین، ساعت 16:15 پخش می‌کند . فیلم تلویزیونی "چند روز بیشتر" محصول سال 92 سیما فیلم نیز یک‌شنبه 31 فروردین، ساعت 17:00 به روی آنتن می‌رود .

شبکه تهران

"شاخه طوبی" ، "سلاله‌های نور"، "حورای هستی" ،" شکوفه طاها" عنوان ویژه برنامه های گروه معارف شبکه تهران به مناسبت میلاد با سعادت "حضرت فاطمه زهرا (س) "و بزرگداشت مقام مادر و هفته زن است که در شب و روز این مناسبت بر روی آنتن می‌رود.

"شاخه طوبی" شنبه شب 30 فروردین ماه ساعت 21:15 دقیقه به تهیه کنندگی محسن رنگینی با اجرای محبوبه عزیزی پخش می شود.

برنامه ظهرگاهی "تانیایش" نیز در روز ولادت با سعادت دخت گرامی نبی اکرم ( ص) یک‌شنبه 31 فروردین ماه با موضوع سبک زندگی اسلامی ( تکریم مقام زن و مادر) با کارشناسی حجت الاسلام بهشتی ساعت 12 روی آنتن می رود.

"سلاله‌های نور " دیگر برنامه ویژه این مناسبت است که در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س)  ساعت 13:30 پخش می شود .

"حورای هستی" و "شکوفه طاها" هم دو ویژه برنامه کوتاه مدت هستند که برای میان برنامه های روز ولادت حضرت زهرا (س) در نظر گرفته شده است .

/ 1 نظر / 32 بازدید
محمد از نطنز

سلام دوست عزیز خسته نباشید ... چرا کسی پاسخگو نیست؟؟ تولد حضرت زهرا آمد و باز هم این شبکه افتتاح وسراسری نشد![گریه]یکی بگه کی راست میگه؟؟؟؟؟؟؟؟من از خبری که خبرگزاری فارس گذاشته بود قول افتتاح شبکه نسیم را به مادرم داده بودم که خیلی این شبکه را دوست داره که در روز مادر این شبکه افتتاح میشه که نشد!!! این اوج بی عدالتی نیست؟؟ واقعا" برای صداوسیما متاسفم.اگر فقط در تهران دریافت میشد طوری نبوداما حالا که هم در اصفهان بصورت مستقل پخش میشود وهم بر روی ماهواره ، ما شهرستانیها واقعا" بهمون ظلم و بی عدالتی شده که بجای این شبکه شاد و سرگرم کننده و مفرح باید برنامه های مسخره و ..... العالم و پرس تی وی را مشاهده کنیم..[ناراحت][تشویش][عصبانی] چرا کسی پاسخگو نیست؟؟ باتشکر[گل]