اندر حکایات پایتخت 4

سارا و نیکا به خارج رفتند / تلاش عوامل پایتخت 4 برای پیدا کردن دوقلو‌های جایگزین...

به گزارش فناوری و تلویزیون دیجیتال، احمد مهرانفر بازیگر سریال «پایتخت» در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به سفر سارا و نیکا، دو قلوهایی که در این سریال نقش دختران «نقی» را بازی می‌کردند به خارج از کشور نوشت: «به دلیل سفر «سارا و نیکا» به خارج از ایران، برای ساخت سری چهارم سریال پایتخت به دوقلو دختر همسان حدود سن ۱۲-۱۰ نیازمندیم...»

 الهام غفوری تهیه کننده این سریال هم به ایسنا گفته پیدا کردن دوقلوهای جدید برای «پایتخت ۴» این روزها به شکل جدی دنبال می‌شود. 

او افزوده: «سال گذشته هم چنین اتفاقی افتاد و ما به دنبال دوقلوهای جدید به جای سارا و نیکا بودیم اما در لحظه آخر آنها به «پایتخت ۳» پیوستند، اما امسال تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به آنها فشار وارد نکنیم، چرا که فصل امتحانات‌شان است و دوقلوها در سوئد زندگی می‌کنند و برای‌شان سخت است که چندین ماه به ایران بیایند، بر این اساس تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به طور جدی دوقلوی همسان برای «پایتخت ۴» پیدا کنیم.»

حذف مهران احمدی از پایتخت 4...

به گزارش ایلنا، طبق آخرین خبر‌ها قرارداد بازیگران اصلی کار منعقد شده و ترکیب این تیم تقریبا‌‌ همان گروه ثابتی است که در سه مجموعه گذشته پایتخت حضور داشته‌اند البته در سری جدید مهران احمدی حضور نخواهد داشت.

 «پایتخت ۴» هم اکنون در مرحله پیش تولید به‌سر می‌برد و تا چند روز آینده تست گریم بازیگران پایان می‌یابد و به طور رسمی تصویربرداری از اوایل اردیبهشت کلید خواهد خورد.

 بن‌مایه داستان این مجموعه در درون خانواده نقی معمولی اتفاق می‌افتد و طبق پیش‌بینی‌های انجام شده این سریال قرار است در ۲۶ قسمت برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما تهیه شود.

منبع:

(خبر آنلاین)

/ 2 نظر / 14 بازدید
محمد حسین

سلام این پسر بیزن در ایام نوروز در شبکه 3 دعوت کرده بود و محسن تابنده گفتند بود این پسره بیزن سریال بازی میکند ؟ صحت دارد ؟؟؟؟

mostafa

سلام . البته بستگی داره که این پسر بتونه تست هایی که ازش میگیرن و پاس کنه و تونایی بازی رو داشته بشه . وگرنه عوامل مطمئنا کیفیت رو فدا این تصمیمات نمیکنن