سریال های بهاری تلویزیون

برنامه های بهاری شبکه های تلویزیونی در برخی موارد ادامه برنامه های زمستانی و در برخی موارد با تغییرات اساسی همراه خواهد بود

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی برنامه های اجتماعی شبکه های مختلف با رویکرد ها و موضوعات جدید در بهار امسال ادامه خواهد یافت . در برنامه های اقتصادی و فرهنگی این شبکه ها موضوع شعار سال با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در پیام نورزویشان پیگیری خواهد شد و در این برنامه ها تغییراتی محتوایی را شاهد خواهیم بود . طبق برنامه  ریزی های انجام شده قرار است با حضور کارشناسان و تهیه گزارش های اختصاصی  این مهم برای مخاطبان تبیین شود .

در زمینه فیلم و سریال شبکه های یک ، سه و تهران با ارائه سه مجموعه تلویزیونی جدید ، میهمان خانه های مخاطبان خود در شب های بهاری هستند . و شبکه های دیگر به ادامه سریال ها و فیلم هایی که تا پیش از نوروز پخش می شد خواهند پرداخت.

کاراگاهان پلیس به شبکه یک می آیند

شبکه یک جدیدترین بخش‌های سریال "کارگاهان پلیس" را هر شب ساعت 22:15 پخش می‌ کند .

پخش سریال آلمانی "کارگاهان پلیس" تا آخر فروردین ادامه دارد . سریال "کارگاهان پلیس" یکی از سریال‌های پر طرفدار در آلمان و کشورهای اروپایی‌ست که به همت کارگردانان متعدد ساخته شده است .  ساخت این سریال همچنان ادامه دارد و با توجه به جذابیت و استقبال بینندگان از این سریال شبکه یک اقدام به خرید و دوبله و پخش این سریال کرده است .

یک خط سفید روی آنتن شبکه سه 

شبکه سه  نیز مجموعه تلویزیونی "خط" به نویسندگی و کارگردانی عباس رنجبر را از شنبه 23 فروردین هر شب پخش می‌ کند .

مجموعه تلویزیونی "خط" به تهیه‌کنندگی  پریوش کاشانی و کارگردانی عباس رنجبر  ساعت 20:45  هر شب  به جز  پنج‌شنبه  و جمعه‌ها   روی آنتن شبکه سه سیما می رود و تکرار آن روز بعد ساعت 14:30 از همین شبکه خواهد بود . این سریال اجتماعی، با مشارکت سازمان حمل‌ونقل عمومی تولید شده است.

 سریال "خط" داستان جوانی پرخاشگر و فردی بزهکار و ناهنجار به نام سیاوش است که قرار گرفتنش زیر چتر حمایتی حاج رئوف او را دچار تغییر و تحول اخلاقی می‌کند . در واقع "خط"، قصه انسان شدن و انسان ماندن شخصیت سیاوش است.

 این مجموعه 15 قسمت 50 دقیقه ای  دارد .

کامران تفتی، آشا محرابی، محمود پاک‌نیت، لیلا برخورداری، سیاوش طهمورث، فریبا جدی‌کار، ایمان صفا، جمال اجلالی، محسن افشانی، مجید جعفری، بهنام قربانی، مهدی چایانی، فرشاد فهیمی، آیلین دائمی، مهرانه به نهاد، مانا بهرامی، مجید لیاقت، سارا والیانی، حمید غلامی، صفرعلی کوهی، داوود مقدادی، کامران مقدادی و ... گروه بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند .

مدیر تصویر برداری این سریال مصطفی احمدیان، صدابردار حمید دژاکام و طراح گریم آن مجید اسکندری است . این شبکه در هفته جاری مجموعه تلویزیونی "نیلی تر از مهتاب " را برای مخاطبان خود پخش کرد .

شبکه تهران نیز یکی از مجموعه های تلویزیونی قدرت الله ایزدی (رشید) را از مرکز اصفهان خریداری کرده تا در روز های آتی برای مخاطبان خود پخش کند .

/ 0 نظر / 35 بازدید