افتتاح سه طرح تلویزیونی در شهرستان مانه و سملقان

به مناسبت نهم ربیع الاول ، سالروز آغاز ولایت و امامت حضرت ولیعصر (عج ا ... ) سه طرح تلویزیونی در شهرستان مانه و سملقان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فرستنده  تلویزیونی دیجیتال روستای چخماقلو ( دارالشهداء ) با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ، فرماندار شهرستان مانه و سملقان و جمعی از مسئولان و خانواده های شهید پرور این روستا به بهره برداری رسید .

فرستنده تلویزیونی دیجیتال روستای کشانک و ایستگاه تلویزیونی چهار برنامه ای روستای کاریزآراز شهرستان مانه و سملقان نیز افتتاح شد.
احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی در مراسم افتتاح این طرح ها با اعلام اینکه در مجموع برای بهره برداری از این سه طرح ، مبلغ سه میلیارد و هشتصد میلیون ریال هزینه شده است افزود : در پی بهره برداری فرستنده  تلویزیونی دیجیتال روستاهای چخماقلو و کشانک و ایستگاه تلویزیونی چهار برنامه ای روستای کاریزآراز ، شش هزار و 500 نفر در شهرستان مانه و سملقان از مزایای این طرح ها بهره مند شدند .
علی نیا معاون عمرانی استانداری نیز از صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی که زمینه استفاده مناطق محروم استان از جدیدترین سیستم های تلویزیونی را فراهم کردند، قدردانی کرد.

/ 0 نظر / 33 بازدید