ضرورت راه اندازی شبکه زیارت در استان خراسان رضوی

نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل  صدا و سیمای خراسان رضوی  در باره ضرورت راه اندازی شبکه زیارت در استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حجت الاسلام  پژمان فر در این دیدار با حمایت از راه اندازی شبکه ملی زیارت، گفت:   نشر معارف اسلامی عمده ترین هدف از تاسیس این شبکه ملی است و تا راه اندازی آن، فضای معنوی در تولیدات شبکه استانی خراسان رضوی باید بیشتر باشد.

کریمی دیگر نماینده مردم مشهد و کلات هم در این جلسه اولویت کاری صدا و سیمای خراسان رضوی را پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی بو یژه در حوزه  فرهنگ اقتصاد مقاومتی و بیان توانمندیهای استان اعلام کرد.

دکتر قاضی‌زاده  نیز در این جلسه گفت: استان خراسان رضوی ظرفیت های متعدد فرهنگی و هنری دارد و برای شبکه ملی و بین المللی زیارت کیفیت برنامه سازی ها باید بین المللی باشد.

حجت الاسلام  بحرینی نیز گفت : با تبیین بی نظیر بودن راه اندازی شبکه ملی زیارت ، مسوولان و حتی نمایندگان مجلس همه برای راه اندازی این شبکه معنوی تلاش می کنند و انچه که این شبکه را برجسته خواهد کرد، محتوای تولیدات آن است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی هم در این جلسه با اشاره به اینکه شبکه خراسان رضوی 65 درصد مخاطب دارد گفت : 21 هزار ساعت برنامه در این مرکز سال گذشته تولید و پخش شده است .

حجت الاسلام  نهاوندی درباره شبکه ملی زیارت هم گفت: مجوزهای این شبکه اخذ شده و در صورتیکه 10 میلیارد تو مان اعتبار از سوی استان تامین شود تاسیس این شبکه به مرکزیت مشهد مقدس، آغاز می شود .

/ 0 نظر / 11 بازدید