سریال طنز «خانه اجاره‌ای» در تماشا

سری دوم مجموعه طنز «خانه اجاره‌ای» به کارگردانی شاهد احملو و تهیه‌کنندگی محسن چگینی از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

 

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، سری اول مجموعه طنز، «خانه اجاره‌ای» که مهر ماه از شبکه تماشا پخش می شد از 18 آذر دوشنبه جای خود را به سری دوم این مجموعه می دهد.

خانه اجاره‌ای مجموعه تلویزیونی طنز 90 قسمتی است که در آن بازیگرانی چون مهران غفوریان، ارژنگ امیرفضلی، بیژن بنفشه‌خواه، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، حمید لولایی و بهنوش بختیاری بازی می کنند.

کارگردانی سری اول این سریال بر عهده رامین ناصرنصیر بود که در ادامه راه، از ساخت سریال انصراف داد و کارگردانی سری دوم آن را شاهد احمدلو بر عهده گرفت.

شهین تسلیمی، مهران غفوریان، امیر کاظمی، بهشاد مختاری، آرش نوذری و نعیمه نظام دوست بازیگرانی هستند که در سری اول خانه اجاره ای حضور داشتند و در سری دوم نیز در کنار بازیگران جدید، نقش های اصلی را بازی خواهند کرد.

حمید لولایی، بهنوش بختیاری، عباس جمشیدی، اشکان اشتیاق و پروین قائم مقامی از بازیگرانی هستند که در سری دوم این مجموعه به جمع بازیگران خانه اجاره ای اضافه شده اند.

خانه اجاره ای داستان ساکنان یک آپارتمان است که قدیمی ترین ساکنان آن خانواده ای است که چند پسر و دختر دارد. نقش مادر خانواده را شهین تسلیمی بازی می کند و جهان، جمال و جلال پسران او هستند که نقش های آنها را آرش نوذری، بهشاد مختاری و حمید لیقوانی بازی می کنند. این 3 برادر صاحب یک سوپرمارکت هم هستند که در کنار آپارتمان آنها واقع شده است. غفوریان هم یکی دیگر از پسران این خانواده است.

در سری دوم یکی از واحدهای آپارتمان تبدیل به پانسیون می شود. این پانسیون یکی از مهم ترین واحدهایی است که بیشتر قصه های فیلمنامه در آنجا اتفاق می افتد . در هر قسمت مهمان یا مهمانانی به این پانسیون وارد می شود و با خود قصه ای را به سریال می آورد. بازیگران مهمان خانه اجاره ای چهره های معروف هستند که با حضور آنها، سریال دیدنی تر خواهد شد.

سری دوم مجموعه «خانه اجاره ای» در قالب ۷۵ قسمت ۴۰ دقیقه ای هر روز ساعت 21 از شبکه تماشا پخش می شود.

/ 1 نظر / 29 بازدید
خوش رکاب

طنزش بدک نبود