نوروز 94 همراه با شبکه قرآن سیما

با نزدیک شدن به ایام نوروز 94 ، شبکه قرآن سیما ویژه برنامه هایی تدارک دیده که قرار است به روی آنتن این شبکه برود ."هفت سلام" عنوان ویژه برنامه سال تحویل شبکه قرآن سیما می باشد که با اجرای مشترک هادی ربیعی ، ارسیا صنعتی ، فرشته ایزدی و بهار امیری از اذان مغرب روز 29 اسفند تا اذان صبح 1 فروردین 94 به صورت زنده به روی آنتن این شبکه می رود .

دعوت از چهره های برگزیده ، شاعران و کارگردانان قرآنی ، حضور برگزیده های مسابقه تلویزیونی اسرا در استودیو ، ارتباط زنده با اماکن متبرکه مذهبی ، طرح سوال پیامکی با محوریت زن و حضرت فاطمه (س) ، یادی از شهیدان ، چهره ها و حوزویان قرآنی مرحوم ، خاطره گویی قاریان مهمان و ... از جمله بخش های در نظر گرفته شده در برنامه تحویل سال می باشد .

"چشمه های جاری" عنوان دیگر برنامه این شبکه می باشد که با محوریت حفظ دسته جمعی سوره ملک و با اجرای هادی ربیعی ، مهدی حاج محمدی و الهام غفاری جهت ایام نوروز تدارک دیده شده و قرار است هرشب ساعت 20 به صورت زنده مهمان مخاطبان قرآنی باشد .

کارشناسی مفاهیم آیات روز ، ارتباط با کارشناس حفظ رادیو قرآن ، ارتباط با اماکن مذهبی ، پخش آیتم های کوتاه راهیان نور ، دعوت از خانواده های قرآنی و گفتگوی تلفنی با قاریان از بخش های "چشمه های جاری" می باشد .

بر اساس این گزارش ، از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در این ایام می توان به گل باغ خورشید (ویژه کودکان) ، مسابقه تلفنی فردوس ، بشری ، یاد خدا ، سخنرانی های قرآنی آیات عظام جوادی آملی و ری شهری وحجت الاسلام قرائتی ، مستند عالمان و قاریان قرآنی ، ملکوت سخن (مشاعره قرآنی) ، شگفتیهای آفرینش ، بهار در بهار و دردانه اشاره کرد . 

/ 0 نظر / 23 بازدید